Point Bornova, ocak ayı boyunca düzenleyeceği renkli aktivitelerle minikleri eğlenceye bekliyor.

İzmir'in alışveriş ve yaşam merkezi Point Bornova, çocuklara yönelik düzenlediği renkli ve eğlenceli etkinliklerine yenilerini eklemeye hazırlanıyor. Beğeniyle izlenen çizgi film Marsupilami'nin karakterleri Marsu ve Mimi'yi canlı sahne gösterisi ile miniklerle buluşturacak etkinlik, 5-7 Ocak tarihlerinde 13.00-18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Etkinliğe katılacak minikler, sevdikleri karakterlerle keyifli vakit geçirme fırsatı bulacak. Bir başka sevilen karakter Niloya ise çocuklarla 11-14 Ocak tarihlerinde buluşacak. 14.00 - 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte Niloya, çocuklarla bir araya gelip, fotoğraf çektirecek.
 
Sömestr tatilinde de minikleri unutmayan Point Bornova, 21-29 Ocak tarihlerinde 12.00 - 20.30 saatleri arasında düzenlenecek Ali Baba’nın Masal Çiftliği etkinliğine ve 30 Ocak-5 Şubat tarihlerinde 13.00 - 18.00 saatleri arasında ise Maşa ile Koca Ayı etkinliğine tüm çocukları bekliyor!
 
Eğitici atölyeler de Point Bornova'da!
 
Çocukların yaratıcılıklarını geliştirip sosyalleşmelerine katkıda bulunan etkinliklere de imza atan Point Bornova, her Cumartesi ve Pazar ücretsiz olarak mini çocuk ve bilim atölyeleri düzenliyor. Bu atölyeler sayesinde çocuklar, hem hayal dünyalarını hem de bilime karşı olan araştırma ve öğrenme isteklerini geliştirecek.
 
Çocukların bilimin sınırlarını keşfedeceği Bilim Atölyeleri, her pazar günü 14.00 - 17.00 saatleri arasında düzenlenecek. 3-6 yaş grubu çocukların katılacağı atölyelerin aylık programı ise şöyle: 8 Ocak Slime Atölyesi, 15 Ocak Havanın Maceraları, 22 Ocak Süper Yapışkanlar, 29 Ocak Çılgın Kimya. Çocukların merak duygularını da harekete geçirecek atölye çalışmalarında her bir seans 30 dakika sürecek.
 
Cumartesi günleri düzenlenecek mini çocuk atölyelerinde ise minikler sanatla buluşacak. Çocuklara sanatı sevdirmeyi amaçlayan atölye çalışmaları her Cumartesi günü 14.00 - 17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. Tüm çocukların ve ailelerin davetli olduğu atölyelerin aylık programı ise şöyle: 7 Ocak Kabartma Resimler Atölyesi, 14 Ocak Kum Boyama Atölyesi, 21 Ocak Ahşap Hayvanlar Atölyesi, 28 Ocak Yumurta Boyama Atölyesi.
 

Arkadaşına Gönder

x