Süt ve bitkisel yağın mükemmel uyumuyla geliştirilen Ülker Bizim Krema, profesyonel mutfaklarda harika sonuçlar ortaya koyuyor. Yüzde 32 yağlı özel formüllü krema, ısı ve aside dayanıklılığıyla tüm uygulamalarda lezzet ve kıvamı en üst seviyeye çıkarıyor.

Şeflerin mutfaktaki yardımcısı Ülker Eksper, güçlü AR-GE’siyle müşterilerine özel reçeteler geliştirmeye ve lezzetli menüler hazırlamak için güvenilir bir adres olmaya devam ediyor.
 
Ülker Eksper’in tüketicisiyle geçtiğimiz yıl buluşturduğu, sütle bitkisel yağın kusursuz uyumundan ortaya çıkan Ülker Bizim Krema profesyonel ihtiyaçlara uygun içeriğiyle ilk günden bu yana profesyonellerin en çok tercih ettiği kremaların başında geliyor. Şeker içermeyen yapısı, çırpma işlemine uygunluğu, ısıya ve aside dayanıklılığıyla kusursuz tariflere imza atan Ülker Bizim Krema, sıcak uygulamalarda kesilmemesiyle de şeflerin hayatını kolaylaştırıyor.
 
Profesyonellerin sıkça tercih ettiği Ülker Bizim Krema, yüzde 32 yağlı özel formülüyle tatlı ve tuzlu tariflerde en iyi performansı gösteriyor. Çorbalardan etli ve sebzeli yemeklere, makarnalara, tatlılardan pastalara ve kahvelere kadar her tarifte istenen sonucu verirken, hem sıcak hem de soğuk uygulamalardaki ideal kaplama özelliğiyle de profesyonel bir şefin beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.
ÜLKER
KISIKLI MAHALLESİ FERAH CADDESİ NO:1 34692 BÜYÜK ÇAMLICA/İSTANBUL
+90 216 5242500
www.ulker.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x