Taurus AVM'de imza gününe katılan Murat Dalkılıç'ın hayranları yoğun ilgi nedeniyle izdiham yarattı.

Birbirinden renkli organizasyonlarla Başkentliler'e unutulmaz dakikalar yaşatan Taurus AVM, son olarak yeni albüm hazırlıkları yapan Murat Dalkılıç'ı Ankaralılar'la buluşturdu.
 
Binlerce hayranıyla bir araya gelen Dalkılıç, kendisinden imza almak isteyenlerin yoğun ilgisiyle karşılaştı. Sohbet edip, onlarla bol bol fotoğraf çektiren ünlü sanatçı Dalkılıç, özel hazırlanan 500 albümü Taurus AVM'de kendisi için oluşturulan alanda imzaladı.
 
İmzalanan CD'ler bitince Taurus AVM'den ayrılmak isteyen yakışıklı şarkıcıyı bırakmak istemeyen hayranları, Dalkılıç'ı çembere alarak gitmesini engellediler.
 
Yeniden Taurus'ta buluşmak için sözleştiler
 
Yoğun ilgi nedeniyle zor anlar yaşayan ve güvenlik görevlilerinin yardımıyla alandan çıkabilen Dalkılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, Ankara'da karşılaştığı ilgiden duyduğu memnuniyeti dile getirerek, şöyle konuştu: "Benim gerçek sevgililerim onlar. En az onların beni sevdiği kadar ben de onları seviyorum. Bu sevgiyi karşılıksız bırakmayacağım. Yeni albümümü yakında çıkartacağım ve ilk konserimi de Taurus’ta vereceğim. Çünkü burada yaşadığım atmosfer çok güzeldi, yeni albümüm öncesinde moral depoladım ve çok heyecanlandım." 
 
TAURUS ANKARA
KONYA YOLU NO: 190 BALGAT ANKARA
+90 312 2216262
www.taurusankara.com
Perakende TV
Firma Haberleri