Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla düzenlenen eğlenceli etkinliklerle, bu yıl da çocukların uğrak yeri oldu.

19 Nisan 2018 Perşembe günü; 23 Nisan dolayısıyla; Arnavutluk, Çekya, Kazakistan, Kırgızistan, KKTC, Makedonya, Romanya ve Sırbistan gibi Kocaeli Büyükşehir Belediyesi öncülüğünde yurt dışından ilimize gelen misafir birçok gösteri grubu, Outlet Center Amfi Tiyatro alanında Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırladıkları özel gösterileri sundu.
 
23 Nisan 2018 Pazartesi günü de; Outlet Center İzmit, her yıl çocuklar için geleneksel olarak düzenlediği etkinliklerle, daha önceki yıllarda olduğu gibi bu sene de tüm miniklere ev sahipliği yaptı. Çocuklar; gün boyunca düzenlenen, Tahtabacak ve Jonglor şovları gibi eğlenceli aktivitelerle 23 Nisan’da keyifli saatler geçirdiler. Palyaçolar, çocukların yüzlerini boyadı; onlara balon ve Türk Bayrakları dağıttı. Gezici bando ve müzik grubu en güzel şarkıları çocuklar için çaldı.
 
Outlet Center İzmit, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında, İlkokul 2., 3. ve 4. sınıf öğrencilerini kapsayan; “Aile ve Mutluluk” konulu ödüllü resim yarışması düzenledi. Jüri Başkanlığını Ressam/Karikatürist Muhammet ŞENGÖZ’ün üstlendiği, jüri tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda dereceye giren öğrencilere aşağıda belirtilen ödüller verildi.
 
ÖDÜLLER;
Resim Yarışması Birincisine : 750 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki
Resim Yarışması İkincisine : 500 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki
Resim Yarışması Üçüncüsüne : 300 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki
Mansiyon (4 adet) : 100 TL tutarında Outlet Center İzmit Hediye Çeki
 
Outlet Center İzmit’te 40. Geleneksel Ucuzluk Panayırı 29 Nisan akşamına kadar devam ediyor.
 
En iyi markalar inanılmaz panayır fiyatlarıyla
Outlet Center İzmit 40. Geleneksel Ucuzluk Panayırında…
 
OUTLET CENTER İZMİT
ESKİ GÖLCÜK YOLU ÜZERİ 41040 İZMİT
+90 262 3353170
www.outletcenter.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x