Türkiye’nin ilk ve gerçek outleti, Outlet Center İzmit bu yıl da ödül aldı.

Bir Bayraktar Holding kuruluşu olan, Türkiye’nin ilk ve gerçek outlet’i Outlet Center İzmit, 05 Nisan 1997 tarihinde hizmete açıldı. Yaklaşık 22 yıldan bu yana, müşterilerine daha iyi hizmet vermek gayesiyle çalışmaya devam ediyor.
 
Outlet Center İzmit Fabrika Satış Mağazaları Merkezi, AYD ve Soysal işbirliğiyle gerçekleştirilen Alışveriş Merkezleri Hizmet Kalitesi Benchmark Projesi kapsamında, yıl boyu; güvenlik, temizlik, otopark, wc ve ortak alanlar gibi fiziksel koşulların ve hizmetin değerlendiği gizli müşteri raporlamaları sonucunda geçen yıl olduğu gibi bu yıl da “Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülleri”ni alan beş AVM arasında yer aldı.
 
Ödül töreni; AVM yönetimi ve yatırımcılarının, perakendecilerin ve sektörün tedarikçilerinin katılımı ile 5 Mart 2019 tarihinde (Alışveriş Merkezi Yatırımcıları Derneği) AYD’nin XI. AYD Alışveriş Ekonomisi Zirvesi’nde gerçekleştirildi.
 
Outlet Center İzmit Merkez Müdürü Murat YILDIRIM, Alışveriş Merkezleri Hizmet Başarı Ödülünü, ECE Türkiye CFO ve Genel Müdürü Nuri ŞAPKAÇI’nın elinden aldı.
 
Törene ayrıca; Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. Genel Müdürü K. Osman İLLEZ ve Pazarlama & Yatırım Uzmanı Can AKBAŞ da katıldı.
 
Kendi alanının öncüsü olan Outlet Center İzmit, 22 yılı aşkın süredir sektörün en popüler oyuncularının başında yer alıyor. Müşterilerini dünya markaları ile en uygun fiyatlarla tanıştıran merkez “gerçek outlet” yaklaşımından ödün vermeden, tüketici ile üreticiyi doğrudan buluşturarak, müşterilerine alışverişlerinde önemli fiyat avantajları sağlamaya devam ediyor. 
OUTLET CENTER İZMİT
ESKİ GÖLCÜK YOLU ÜZERİ 41040 İZMİT
+90 262 3353170
www.outletcenter.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x