Düşürüyoruz, öyleyse alın… 30. Geleneksel Ucuzluk Panayırı Outlet Center İzmit’te başladı! İnanılmaz indirimli fiyatlar daha da düştü.

Marka karmasını sürekli olarak yenileyen ve geliştiren Outlet Center İzmit’te, geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı başladı! 

Türkiye’nin ilk outlet merkezi Outlet Center İzmit’te, her yıl tekrarlanarak geleneksel hale getirilen Ucuzluk Panayırı’nın 30.’su, 12 – 28 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleştiriliyor. 28 Nisan akşam saat 22.00’ye kadar devam edecek 30. Geleneksel Ucuzluk Panayırında; dünyaca ünlü markalar yine akıl almaz panayır fiyatlarıyla satışa sunuluyor. 
 
Bütün bir yıl müşterilerine, fabrika satış fiyatlarıyla akıllı ve kaliteli bir alışveriş fırsatı sunan Outlet Center İzmit’teki mağazalar, depolarındaki ürünleri eritmek ve yeni ürünlere yer açmak için ürünlerini maliyetinin de altında fiyatlarla “sezonun son fırsatı” olarak Ucuzluk Panayırı süresince satışa sunuyor. 
 
28 Nisan akşamına kadar dünyaca ünlü markalar panayır fiyatlarıyla Outlet Center İzmit’te.
 
Outlet fiyatından da uygun fiyatlar sunulan, Outlet’in kampanyası Ucuzluk Panayırı hakkında;
Outlet Center İzmit’te geleneksel olarak her yıl tekrarlanan “Ucuzluk Panayırı” kampanyasında ise, mağazalarda ve üretici firmaların merkez depolarında bulunan satış hızı düşük ve sirkülâsyonu az olan ürünler, mağaza önlerine çıkarılan çeşitli stand ve askılarda, outlet fiyatının da çok altında fiyatlarla satışa sunuluyor. İşte bu yüzden, bu ürünleri bir daha bu fiyatlarla satın alamayacağının bilincinde olan tüketici, “Ucuzluk Panayırı” kampanyasına büyük ilgi gösteriyor.
 
OUTLET CENTER İZMİT
ESKİ GÖLCÜK YOLU ÜZERİ 41040 İZMİT
+90 262 3353170
www.outletcenter.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri