Moda, eğlence ve lezzeti denize nazır konumda sunan İstMarina Alışveriş Merkezi’nde eğlence devam ediyor. Sosyal ve kültürel aktiviteleri ile her yaştan ziyaretçilerine keyifli anlar sunan İstMarina AVM bu hafta sonu yine birbirinden eğlenceli ve öğretici etkinlikleri minik ziyaretçileriyle buluşturuyor.

29 Haziran Cumartesi günü gerçekleşecek, “Marakas Yapımı” atölyesinde çocuklar eğlenceli ve eğitici bir müzik aleti, aynı zamanda oyuncak olan marakas tasarlayacak. Hayal güçlerini kullanarak kendi marakaslarını yapacak çocuklar, eğlenirken öğrenecek ve el becerilerini geliştirecekler. Daha sonra ise bu renkli ve eğlenceli marakaslar ile ritim tutacaklar.
 
30 Haziran Pazar Günü ‘Renkli Kum Boyama’ atölyesinde ise çocuklar, renkli kumlarla boyama yaparak eğlenceli dakikalar geçirecekler. Atölyede renkli kumlar kullanarak resimleri renklendirecek minik ziyaretçiler hafta sonlarına renk katacak.
 
İki gün boyunca 13.00 – 15.00 ve 17.00 seansları arasında gerçekleştirilecek renkli atölye çalışmaları tüm çocukların ücretsiz katılımıyla gerçekleşecek.
İSTMARİNA AVM
Kordonboyu Mah. Ankara Cad. No:147/6 – 219 Kartal / İstanbul
+90 216 586 51 51
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x