Yeşilyurt AVM ziyaretçileri, 13 -14 Şubat tarihlerinde Sevgililer Günü’ne özel gerçekleştirilecek ‘’El Heykeli’’ etkinliği ile bu anlamlı günü unutulmaz kılıyor.

Samsun’un çekim merkezi Yeşilyurt AVM, Sevgililer Günü için hem eğlenceli hem de romantik bir sürpriz hazırladı. Yeşilyurt AVM misafirleri, 1. Katta kurulacak aktivite alanında, 13-14 Şubat tarihlerinde misafirlerin beğenisine sunulan Taş Heykel Standında birbirinden özel hediye seçeneklerini Sevgililer Günü'nde sevdikleri için yaptırabilecek. Sevdiklerine ait, el, ayak heykelleri parmak izlerine kadar görebilecek şekilde üretilen Taş heykellerin sahibi olmak için Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezinde bulunan mağazalardan toplamda ya da tek seferde 500 TL ve üzeri alışveriş yapmak yeterli.
 
Yeşilyurt AVM ziyaretçileri ‘’El Heykeli’’ ile eğlenirken, romantik anlarını ölümsüzleştirecek heykellerinde da sahibi olacak.
 
Sevgililer Günü'nü unutulmaz kılmak için, Sevgililer Günü haftasında Yeşilyurt AVM ‘’El Heykeli’’ etkinliğine davet ediyoruz.
      
Alışveriş ve eğlencenin Atakum'daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card'ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan kampanyalara Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 
YEŞİLYURT AVM
ATATÜRK BULVARI NO:154 ATAKUM SAMSUN
+90 362 4392525
www.yesilyurtavm.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x