Tüm dünya çocuklarına armağan edilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yılda birbirinden eğlenceli tiyatro oyunları, gösteriler, yarışmalar ve sürpriz hediyeler ile Yeşilyurt AVM’de neşeyle kutlanıyor.

21-22-23 Nisan 14:00-18:00 saatleri arasında Düşevi Oyuncularının hazırlamış olduğu birbirinden eğlenceli sahne gösterileri ve yarışmalar çocuklara eğlence dolu anlar yaşatacak. Pamuk Prenses, Keloğlan ve Balkız, Romeo ve Juliet oyunları minik ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak. Sahne gösterilerinin dışında kalan zamanlarda animasyon ekipleri tüm çocukları orijinal kostümleriyle sahneye davet edip Şirinler Gargamele Karşı, Annem Benim İçin Görür, Halka Atmaca, Mini Defile, Canlı Heykel Performans Yarışması ve Dans Performans Yarışması oyunları ile doyasıya eğlendirecek. Ayrıca etkinlik alanına gelen minikleri tatlı bir sürpriz bekliyor! Yüzlerce şekerin bulunduğu ‘’Şeker Duvarı’’ndan ücretsiz şekerlerini alabilecekler, aynı zamanda gün boyunca ücretsiz dağıtılacak Türk Bayrakları ile de 23 Nisan coşkusunu doyasıya yaşayacaklar.
 
23 Nisan Pazartesi günü ise birbirinden renkli ve sevimli 6 cüce, 1 eğlenceli aşk cini, 1 prenses ile Masal Bandosu ekibi AVM içerisinde şarkılar çalıp dans ederek ziyaretçilere eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanıyor. Büyük küçük herkesin ellerindeki şanlı bayrağımızla eşlik edeceği 23 Nisan Çocuk Bayramı’na özel marşlar, Yeşilyurt AVM ziyaretçilerine keyifli dakikalar yaşatacak.
          
Tüm bu etkinliklerin yanında 21-22 Nisan Şeker Portakalı Anaokulu, 21-22 Nisan AÇEV, 23 Nisan Neşeli Yüzler Anaokulu, 23-24-25 Nisan Milli Eğitim Vakfı İ.Ö.O AVM Merdiven Altı ve 2. katta kurulacak olan alanlarda, çocukların 23 Nisan temalı resimlerine ve çocuklarımızın daha yaşanılabilir bir gelecek için farkındalık çalışmalarına yer verilecek.
 
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında, geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yıl da Samsunlu çocuklara eğlence dolu bir bayram yaşatacak.
 
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezinde, 23 Nisan Çocuk Bayramını dolu dolu geçirmek isteyen minik ziyaretçilerini sınırsız eğlenceye davet ediyor.
YEŞİLYURT AVM
ATATÜRK BULVARI NO:154 ATAKUM SAMSUN
+90 362 4392525
www.yesilyurtavm.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x