x

ARKADAŞINA GÖNDER
Adınız Soyadınız  :  *
Paylaşacağınız e-posta adresi :  *
Yorumunuz  : 
 

    

E-Mail :
Şifre :
 

Perakende Bülten'i takip edin:
Yeşilyurt AVM'de masal kahramanları ile yaratıcı drama
Her ay çocukları renkli etkinliklerle buluşturan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Miniclub, Ekim ayı boyunca minik ziyaretçilerini en çok bilinen masalların kahramanı olmaya davet ediyor.
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi ve Düşevi Oyuncuları işbirliği ile 23-24 Eylül tarihlerinde başlayıp Ekim ayı boyunca her hafta sonu devam edecek Masal Kahramanları ile Yaratıcı Drama etkinliği Rapunzel, Külkedisi, Pinokyo, Pamuk Prenses, Kırmızı Başlıklı Kız ve Kurt gibi en sevilen masal kahramanları küçük konuklarını ağırlayacak.
Masal dünyasının küçük ziyaretçileri, dünyaca tanınmış masalları Yeşilyurt Alışveriş Merkezi Mini Club alanında kurulu platolarında yeniden canlandırırken, atölyelerle yaratıcılıklarını konuşturacak ve gösterilerle eğlenceye doyacak.
 
Drama Lideri Düşevi Oyuncularının başarılı oyuncusu ve Show TV de yayınlanan Yeni Gelin dizisinde Zevkiye karakterini canlandırmaya başlayan Ferda KAYNAR, yardımcısı ise Funda SAKARYA olacak"
 
Yeşilyurt AVM fast food katında ücretsiz olarak gerçekleştirilen Miniclub çocuk eğlencesi her Cumartesi-Pazar saat 14.00 - 18.00 arasında.
Yeşilyurt AVM MİNİCLUB tüm minikleri birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar ve aktiviteler ile eğlenirken öğrenmeye davet ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan etkinliklere facebook, twitter, instagram ve www.yesilyurtavm.com adresinden ulaşabilirsiniz!
 
Firmanın Diğer Haberleri
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. İleri >
YEŞİLYURT AVM
ATATÜRK BULVARI NO:154 ATAKUM SAMSUN
+90 362 4392525
www.yesilyurtavm.com