Babalar Günü'ne sayılı günler kala Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi ‘’Babalar Günü Kampanyası’’ ile alışveriş keyfini hediyelerle süslüyor.

Hem eğlenmek hem kazanmak için Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Hediye çarkı Babalar için dönüyor. 14-18 Haziran tarihleri arası gerçekleşecek kampanyada Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi'nde bulunan mağazalardan toplamda ya da tek seferde 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Lucky Card sahipleri fiş yada faturalarını danışma bankosun da işlemini yaptırarak, çarkıfelek kampanyasına katılma hakkı kazanıyor. Babalar gününe özel gerçekleştirilen çarkıfelek kampanyasında çarkı çevirenler, Erkek bakım setinden, 50 TL Hediye çekine, Araç kitinden, Sinema Biletinden, VR Gözlüğe kadar pek çok farklı hediyenin sahibi olabiliyor. AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 200 TL' ye ulaştığında yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak.
 
Lucky Card fırsatlar dünyası AVM müşterilerini hem kampanyalardan yararlandırıyor, hem de onlara her alışverişe kazandırdığı puanlarla kiosk cihazlarından seçilebilecek onlarca hediye seçeneği sunuyor.
 
Alışveriş ve eğlencenin Atakum'daki adresi Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, birbirinden eğlenceli etkinlikleri, bir gün değil her gün kazandıran Lucky Card'ı ve birbirinden avantajlı hediye kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışveriş deneyimlerini eğlence ve avantaja dönüştürmeye devam ediyor.
 
YEŞİLYURT AVM
ATATÜRK BULVARI NO:154 ATAKUM SAMSUN
+90 362 4392525
www.yesilyurtavm.com

Arkadaşına Gönder

x