Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nda tüm gençleri Atamızı anmak ve gençliğin tadını en güzel şekilde çıkarmak için 20 Mayıs Cumartesi günü düzenlenecek gençlik şölenine davet ediyor.

20 Mayıs Cumartesi akşamı saat 19:00’da sahile kurulacak dev sahnede önce Dans Et Samsun dans okulu profesyonel dansçıları, salsa, zumba, tango ve birbirinden eğlenceli dans gösterileri ve muhteşem koreografileri ile misafirlere görsel şölen sunacaklar. Hemen ardında davul, zurna ve kemençenin büyülü tınısıyla izleyenlerin coşkuyla katılacakları Akçaabat Horon gösterisi yer alacak. 
   
Samsun'da geniş bir dinleyici kitlesi olan, sahne performansı ile diğer müzik gruplarından sıyrılan ve gençlerin çok sevdiği Grup 333 Live birbirinden hit şarkılar seslendireceği, DJ İnanç Sevenin de eşlik edeceği müzik ziyafeti saat 20:00’de başlayacak ve ücretsiz olarak izlenilebilecek. 
         
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi tüm Samsun halkını, bayram coşkusuna renk katacak havai fişek gösterileri ve sahilde yakılacak gençlik ateşi eşliğinde unutulmaz bir gece yaşamaya davet ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan etkinliklere Facebook, Twitter ve İnstagram sayfalarından ulaşabilirsiniz.
 
YEŞİLYURT AVM
ATATÜRK BULVARI NO:154 ATAKUM SAMSUN
+90 362 4392525
www.yesilyurtavm.com

Arkadaşına Gönder

x