Yeşilyurt MİNİ CLUB miniklere keyifli anlar yaşatmaya devam ediyor. Birbirinden eğlenceli oyunlar, yarışmalar, aktiviteler ve sürpriz hediyelerle dolu "MİNİ CLUB" etkinliğinde, haziran ayı boyunca çocuklar her cumartesi-pazar günü birbirinden eğlenceli sanat faaliyetleri gerçekleştirecek.

Haziran ayında Yeşilyurt AVM’ ye gelen çocuklar her Cumartesi-Pazar günü 14:00-18:00 saatleri arasında tamamen ücretsiz olan ve bütün malzemelerini Yeşilyurt AVM’nin karşılayacağı, birbirinden eğlenceli etkinlikler hazırlayacak.
 
Çocuklar tahta kaşıkları boyayarak ve çeşitli materyaller ile birlikte tahta kaşıklardan kukla, bebek ve hayvan figürleri gibi birbirinden eğlenceli objeler tasarlayacak. Tahta kaşıklardan kukla yapımı etkinliğinde çocuklar hem kullanılmayan materyalleri değerlendirmeyi öğrenecek hem de el ve motor becerilerini geliştirip hayal sınırlarını keşfetme fırsatı bulacaklar.
 
25 Haziran Pazar günü;  Mini Club’ta geleneksel bir şölene dönüşen, Haziran ayında doğan küçük misafirlerimiz için hazırlanan doğum günü partisi düzenlenecek. Bir yandan doğum günü pastalarının mumlarını beraber üfleme fırsatı bulacak olan çocuklar bir yandan da palyaço ile doyasıya eğlenecekler.
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin food court katında ücretsiz olarak gerçekleştirilen Mini Club çocuk eğlencesi; Cumartesi ve Pazar günleri saat:14.00 - 18.00 arasında. 
 
Yeşilyurt MİNİ CLUB tüm minikleri öğrenirken eğlenmeye davet ediyor. Detaylı bilgi ve yapılan etkinliklere facebook, twitter, instagram ve www.yesilyurtavm.com adresinden ulaşabilirsiniz!.
 
 
YEŞİLYURT AVM
ATATÜRK BULVARI NO:154 ATAKUM SAMSUN
+90 362 4392525
www.yesilyurtavm.com

Arkadaşına Gönder

x