Ege’nin En Büyük Outlet’i Westpark Outlet’te minik Kıvılcımların dans gösterisi büyük beğeni topladı! Westpark Outlet bünyesinde yer alan Anadolu Ateşi Dans Okulu öğrencilerinin, AVM’ nin ana etkinlik alanında, halka açık olarak gerçekleştirdiği ilk sahne deneyimi tüm alkışları topladı.

Ekim ayından bu yana yoğun bir eğitim sürecinden geçen minik kıvılcımlar ilk canlı performanslarını 11 Ocak günü saat 15.00’ da Westpark’ ta gerçekleştirdi. Öğrencilerin velilerinin yanı sıra AVM ziyaretçileri tarafından da büyük ilgi ile izlenen dans gösterisi sonrasında öğrenciler okullarına çıkarak hatıra pozu verdiler.      
 
Alanında uzman eğitmen kadrodan oluşan dans okulu, Westpark Outlet’ te eğitime devam ediyor!
 
4 yaştan başlayarak her yaşa yönelik eğitim veren okulda ilerleyen zamanda BKM’ nin de işbirliği ile sadece dans ve müzik değil, tiyatro bölümü de yer alacak. 4 yaş ve üzeri çocuk ve gençler için oluşturulan sınıflarda; Anadolu Ateşi Koreografisi, Modern Dans, Bale, Cimnastik, Hip-Hop, Break Dance, Street Jazz, Halk Dansları, Roman, Sirtaki, Tango, Temel Cimnastik gibi farklı branş ve alanlarda eğitimler devam etmekte. 8 ay sürecek yoğun eğitimin ardından gerçekleşecek olan Büyük Kıvılcım Dans gösterisi ise Mayıs ayında Westpark’ ta yapılacak.
WESTPARK OUTLET
REFİK ŞEVKET İNCE MAH. 2148/9 No:4 BAYRAKLI-İZMİR
+90 232 306 06 06
http://www.westparkoutlet.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x