Tankar Gayrimenkul Yatırım tarafından hayata geçirilen, Ege’nin En Büyük Outlet’i Westpark Outlet 1.yaşını muhteşem etkinlikler, sosyal sorumluluk projeleri, konserler ve sahne performanslarıyla tam anlamıyla bir festival havasında kutluyor.

Organize ettiği etkinlikler ve kampanyalarla adından sıkça söz ettiren, açılmadan önce bile Uluslararası Hermes ve Stewie Awards ödüllerine layık görünen Westpark Outlet çok anlamlı bir sosyal sorumluluk projesi ile 1.yıl dönümü etkinliklerini başlatıyor. 7 güne yayılacak etkinliklerde Westpark Outlet Anadolu Ateşi dev sahne gösterisi,  Volkan Konak ve Hadise açık hava konserlerini gerçekleştirecek! DJ performansı sonrasında başlayacak olan konserlerde ziyaretçiler yerlerinde duramayacak! 
 
En Anlamlı Sosyal Sorumluluk Projesi
"Sevgi Çiçekleri Projesi" kapsamında Bayraklı Kaymakamlığı ve Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce düzenlenen Bayraklı İlçesi Özel Eğitim Sınıflarında okuyan öğrencilerimiz için Çiçekli Köy’ de Geleneksel Piknik Etkinliği 30 Nisan tarihinde gerçekleştirilecek. Öğle saatlerinde başlayacak olan piknik, alanda kurulacak oyun parkurlarında çocuklarımız doyasıya eğlenirken, katılımcılara pamuk şekeri, dondurma, patlamış mısır, şeker, döner ve ayran gibi yiyecekler ikram edilecek. Bu sene 7.si Westpark Outlet ve Folkart işbirliği ile yapılacak olan piknik organizasyonu başta öğrenciler olmak üzere tüm velileri mutlu edecek. 
 
Anadolu Ateşi Dev Sahne Gösterisi
1.yıl etkinlikleri kapsamında 1 Mayıs Çarşamba akşamı saat 21:00’de Westpark Outlet açık otoparkında kurulacak olan dev sahnede Anadolu Ateşi dansçıları sahne gösterilerini sergileyecek. İlk kez bir alışveriş merkezi açık otoparkında halka açık bir şekilde ücretsiz olarak gerçekleşecek bu sahne performansına ilginin çok büyük olması bekleniyor.
 
Volkan Konak Açık Hava Konseri
İzmir’e yepyeni bir soluk getiren alışveriş merkezi Westpark’ta 2 Mayıs Perşembe gecesi saat 21:00’de AVM açık otoparkına kurulacak olan dev sahnede Karadeniz müziğinin en güçlü ve sevilen sesi Volkan Konak herkesin ezbere bildiği hit şarkılarının yanı sıra yeni albümündeki şarkıları da gece boyunca sevenleriyle hep bir ağızdan söyleyecek.
 
Hadise Açık Hava Konseri
Westpark Outlet 1.yılı kutlamaları kapsamında 3 Mayıs Cuma gecesi saat 21:00’ de pop müziğin sevile ismi Hadise Westpark Outlet sahnesinde muhteşem bir konsere imza atacak. Konserler öncesinde seyirciler DJ performansı ile coşacak, unutamayacakları bir festival geçirecekler.
 
Pasta Kesim Töreni, Karnaval Kortejleri ve 2019 İlkbahar/Yaz Defilesi
Westpark Outlet’in doğum günü festivali 4.gününde de hız kesmeden devam edecek. 4 Mayıs Cumartesi günü saat 19:00’ da 1.kat İzmir Etkinlik Alanına kurulacak dev sahnede protokol ve Westpark Outlet bünyesinde bulunan mağaza çalışanlarının katılımlarıyla 4 metrelik dev yaş pasta kesilecek ve herkese ikram edilecek. Gün boyu devam edecek rengârenk karnaval kortejleri ziyaretçilerine muhteşem bir gün yaşatacaklar.
 
Tüm koleksiyonunun Westpark Outlet mağazalarından yapılacak olan İlkbahar/Yaz sezon defilesi pasta kesim töreni bitiminde başlayacak. Yaklaşık 2 saat sürecek organizasyonda ilginin çok büyük olacağı bekleniyor.
 
Minika Go Etkinlikleri
Westpark Outlet 1. Yıl kutlamalarında çocukları da unutmadı! Westpark’ın akvaryum önü etkinlik alanında kurulacak olan dev alanda Minika Go’ nun sevilen çizgi filmleri İstanbul Muhafızları, Koyun Shaun, Little Petshop ve Maceracı Yüzgeçler’in kahramanları dopdolu bir etkinlik programı ile miniklere unutulmaz bir macera yaşatacaklar. Tematik alan içerisinde çocuklar birbirinden eğlenceli aktivitelerle keyifli vakit geçirecekler. Boyama alanları ve oyun konsollarının yer alacağı etkinlik alanında her yaştan çocuk için farklı eğlence durakları yer alacak. Çok sevdikleri Damla, Bay Ay ve Aslan Dan ile buluşma fırsatı da yakalayacak olan çocuklar onlarla fotoğraf çekilme imkanı da bulacak. Dileyen tüm çocukların ücretsiz olarak katılabileceği etkinlik alanı 1-5 Mayıs, 13:00-19:00 saatleri arasında ziyarete açık olacak. 
 
 
WESTPARK OUTLET
REFİK ŞEVKET İNCE MAH. 2148/9 No:4 BAYRAKLI-İZMİR
+90 232 306 06 06
http://www.westparkoutlet.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x