Türkiye’nin güvenilir ağız bakım markası Signal, doğadan aldığı ilhamla, tüm ailenin ağız sağlığı için geliştirdiği yeni Signal Nature Elements serisini sunuyor.

Doğanın gücüyle gülümseten yeni seri, ağız bakımı için tüm ihtiyaçları karşılayan 3 farklı içeriği ile anti çürük, diş eti bakımı, anti plak etkisi, diş minesi bakımı, doğal beyazlık, ferah nefes, anti tartar, ağız hijyeni olmak üzere 8 etkili koruma ile komple ağız bakımı sağlıyor.
 
Signal Nature Elements Coco White içeriğinde yer alan Hindistan cevizi özü ile dişlerin doğal beyazlığını geri getirmeye yardımcı olurken, nane aroması ile ferah bir nefese kavuşturuyor. 
 
Signal Nature Elements Clove Sensitive karanfil yaprağı yağı ve ardıç yağları ile hassasiyete karşı rahatlama sağlamaya yardımcı oluyor. 
 
Signal Nature Elements Charcoal White & Detox ise formülünde kullanılan kömür tozu ile daha beyaz ve temizlenmiş dişler ile etkin koruma sağlar. 
 
Signal Nature Elements Charcoal  diş  fırçası, kömür ve gümüş iyonlarıyla zenginleştirilmiş fırça kılları ile normal fırçalara oranla 2 kat daha etkin temizlik sağlıyor. Uçları 0.01 mm'ye kadar inceltilmiş fırça kılları, diş aralarını derinlemesine temizliyor ve bakteri plağının oluşumunu engellemeye yardımcı oluyor. 3 açılı tasarımı sayesinde ulaşılması zor arka dişlerin temizlenmesinde etki sağlıyor, yumuşak dil temizleyicisi ise nefesi tazeliyor.
 
UNILEVER
SARAY MH. KÜÇÜKSU CD. SOKULLU SK. NO: 8 ÜMRANİYE İSTANBUL
+90 216 6339000
www.unilever.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
UNILEVER
SARAY MH. KÜÇÜKSU CD. SOKULLU SK. NO: 8 ÜMRANİYE İSTANBUL
+90 216 6339000
www.unilever.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x