x

ARKADAŞINA GÖNDER
Adınız Soyadınız  :  *
Paylaşacağınız e-posta adresi :  *
Yorumunuz  : 
 

    

E-Mail :
Şifre :
 

Perakende Bülten'i takip edin:
Disney'in yeni filmi Moana’nın ürünleri TeknoSA’da
16.01.2017 - Moda / Mağazacılık
Türkiye’de 20 Ocak’ta gösterime girecek olan Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın yepyeni filmi Moana’nın kostümden pijama takımına, oyuncak seti ve peluş oyuncaklarından elbise, sweatshirt ve aksesuarlarına kadar birbirinden renkli ürünleri, Türkiye’de ilk kez ve sadece TeknoSA mağazalarında çocuklarla buluşuyor.
Tüm ailenin buluşma noktası TeknoSA, Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın çocuklara yarıyıl hediyesi olarak 20 Ocak’ta vizyona girecek yepyeni macerası Moana’nın birbirinden renkli ürünlerini Türkiye’de ilk kez çocuklarla buluşturuyor. Kendini usta bir kâşif olarak kanıtlamak ve atalarının yarım kalan arayışını tamamlamak için maceralı bir göreve yelken açan cesur Moana’nın renkli kostümünden pijamalarına, aksesuarlarından oyuncak setlerine uzanan Disney Collection ürünleri, TeknoSA mağazalarında satışa sunuluyor.
 
TeknoSA, Moana’nın yanı sıra Disney Collection’ın birbirinden renkli ürünleri ve seçili birçok üründe sunduğu yüzde 40’a varan indirim fırsatıyla sömestr tatilinde çocukların yüzünü güldürecek. Karlar Ülkesi’nden Mickey ve Minnie’ye, Disney Prensesleri’nden Arabalar’a kadar Disney’in en sevilen karakterlerinin kostümlerinden oyuncaklarına, aksesuarlarından kırtasiyeye kadar pek çok ürünü özel fırsatlarla Türkiye’nin 31 ilindeki 70 TeknoSA mağazasında ve teknosa.com’da çocuklar ve ailelerini bekliyor.
Firmanın Diğer Haberleri
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. İleri >
TEKNOSA
BARBAROS MAHALLESI, ESER SK, NO:181 NIDA KULE ATAŞEHİR GÜNEY, B2-B3 KAT ATAŞEHİR/İSTANBUL
+90 216 4683636
www.teknosa.com.tr