Tomtom Mahallesi, 26-29 Nisan tarihleri arasında “Back to Home” konsepti ile ev dekorasyonunun tüm öğelerini Tomtom Kırmızı’da bir araya getiriyor. Türkiye teknoloji perakendeciliğinin lideri Teknosa da etkinliğe özel hazırladığı Oyun ve Müzik/Ses Sistemleri Odası ile ev ortamında teknoloji deneyimini yaşatıyor.

Tomtom Mahallesi, “Back to Home” konsepti ile 26-29 Nisan tarihleri arasında ev tasarımı ve dekorasyonunun renkli dünyasını Tomtom Kırmızı’da sergiliyor. Gözde markalara ve son trendlere ev sahipliği yapan Tomtom Kırmızı aynı zamanda Teknosa’nın destekleriyle hazırlanan Oyun Odası ve Müzik/Ses Sistemleri Odası ile yaşam alanlarına en yeni teknolojilerle hareketlilik katmak isteyenleri buluşturuyor.
 
Teknosa’nın Microsoft, Aztek Teknoloji, OMEN by HP ve LG’nin katkılarıyla hazırladığı Oyun Odası ve Müzik/Ses Sistemleri Odası’nda ziyaretçiler; evde sosyalleşmenin en keyifli halini yansıtan oyun konsollarını, gaming bilgisayar ve aksesuarlarını ve ev keyfini ikiye katlayan ses sistemlerini dört gün boyunca deneyimleyebilecek.
 
Tomtom Designhood yaratıcı mahalle dönüşüm projesi kapsamında gerçekleştirilen “Back to Home” etkinliği, evde fark yaratan yaşam alanları için teknolojinin yanı sıra ünlü mobilya markalarından halı, duvar kağıdı, aydınlatma gibi tamamlayıcı aksesuarlara; ev tekstili, yoga/meditasyon ve çiçek tasarımı gibi ev ile ilgili tüm konuları kapsıyor.
 
*Etkinlik detaylarını Tomtom Designhood instagram hesabından takip edebilirsiniz.
TEKNOSA
BARBAROS MAHALLESİ, MOR SÜMBÜL SOK. NO:7/3F 1-18 NİDA KULE ATAŞEHİR GÜNEY, 34746 ATAŞEHİR / İSTANBUL
+90 216 4683636
www.teknosa.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x