TeknoSA, 2017’ye sayılı günler kala, birbirinden cazip hediye seçenekleri ve kampanyalar ile Türkiye’yi teknoloji ve eğlenceyle buluşturmaya devam ediyor.

Tüm ailenin buluşma noktası TeknoSA, yeni yıla yeni teknolojilerle girmek ve sevdiklerini mutlu etmek isteyenler için birbirinden farklı ürün seçenekleri sunuyor. Akıllı telefonlardan notebooklara, Disney Collection ürünlerinden küçük ev aletlerine kadar pek çok ürün, TeknoSA mağazaları ve www.teknosa.com’da avantajlı fiyatlar ve cazip kampanyalarla tüketicilerle buluşuyor.
 
TeknoSA’ya gelen harcadıkça kazanıyor
25 Aralık’a kadar TeknoSA mağazaları ve teknosa.com’dan 499 TL ve üzeri alışveriş yapanlar Arzum AR3028 Eco Çay Makinesi veya Philips QG3337 Erkek Bakım Kiti’ne sadece 69 TL’ye, 1000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar ise Fakir Darky Öko Dikey Elektrik Süpürgesi veya HP 2135 Ink Advantage yazıcıya 99 TL’ye sahip olacak. 2000 TL ve üzeri alışveriş yapanlar ise siyah ve beyaz renk seçenekleri ile Vestel Venüs V3 5010 akıllı telefona veya Hometech 14’’ siyah notebooka 299 TL’den sahip olma fırsatını yakalayacak. Yılbaşı hediyesinin adresi TeknoSA’da, farklı kategori ve ürünlerde anlık sürpriz kampanyalar 31 Aralık’a kadar devam edecek. 
 

Hem büyüklere hem küçüklere eğlence 
Yılbaşı alışverişlerinde hem teknoloji ile buluşmak hem de çok sevilen Disney karakterlerinin ürünlerini çocuklarına hediye etmek isteyenler için de adres TeknoSA olacak. Aralık ayı sonuna kadar Disney Collection baskılı tişörtlerde ikinci ürün alımlarında yüzde 60, pijama ve geceliklerde ise ikinci üründe yüzde 50 indirim fırsatı aileler ve çocukları ile buluşacak. 31 Aralık’a kadar Disney karakterlerinin seçili kostümleri ise TeknoSA mağazalarında 119,90 TL yerine 89,00 TL’den satışa sunulacak.
 
Ayrıca, 25 Aralık tarihine kadar mont, battaniye, sweatshirt, elbise gibi seçili Disney Collection tekstil ürünlerinde 3 al 2 öde kampanyası yüzleri güldürecek.

Arkadaşına Gönder

x