x

ARKADAŞINA GÖNDER
Adınız Soyadınız  :  *
Paylaşacağınız e-posta adresi :  *
Yorumunuz  : 
 

    

E-Mail :
Şifre :
 

Perakende Bülten'i takip edin:
Taurus çocukları hayallerinin resmini çizecek
Taurus AVM, çocukları “hayaller”nin resmini çizmeye davet ediyor.
Taurus Alışveriş Merkezi, Hayallerini Anlat Resim Yarışması'nı bünyesinde bulundurduğu Platform A Sanat Galerisi ile ortaklaşa düzenliyor. Yarışma hem dijital ortamda hem de kıymetli jüri üyeleri önünde değerlendirilmeye sunulacak.
 
Hayallerini Anlat Resim Yarışması'na, 2005 – 2011 yılları arasında doğmuş çocuklar ,35*50 resim kağıtlarına serbest teknik ile yapacakları resimlerle katılabilecekler.
 
Aralarında ünlü ressamlarından Bünyamin Balamir ve Armoni Galerisi kurucularından Zerrin ÇOLAK’ın bulunacağı jüri değerlendirmesi sonucu, 1.ye 2.000TL, 2.ye 1.500TL, 3.ye ise 1.000TL para ödülü verilecek. Ayrıca yarışmaya katılan tüm eserler www.taurusavm.com.tr/hayalinianlat isimli web sitesinde halk oylamasına sunulacak. Web sitesinde yapılan oylama sonucunda ise en çok oy alan 1 resim sahibine 500TL para ödülü verilecek.
 
Ödül töreni 26 Nisan Çarşamba günü Taurus AVM’de gerçekleştirilecek.
 
KAZANAN İLK 4 RESİM TAURUS’UN DUVARLARINI SÜSLEYECEK!
 
Yarışma sonucunda kazanan ilk 4 resimle AVM’nin duvarlarını süsleyeceklerini belirten AVM yetkililikleri, yaratmak istedikleri farkındalığı “Küçük sanatçılarımızın eserleri alışveriş merkezimizin kalıcı birer parçası olsun istedik. Bu sebeple Taurus ziyaretçileri yarışma sonucunda kazanan ilk 4 resmi alışveriş merkezi duvarlarında seyredebilecekler” şeklinde dile getirdiler.
 
Yarışma katılım koşulları ve başvuru formu için www.taurusavm.com.tr/hayalinianlat web sitesi ziyaret edilebilir.
 
Firmanın Diğer Haberleri
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. İleri >
TAURUS ANKARA
KONYA YOLU NO: 190 BALGAT ANKARA
+90 312 2216262
www.taurusankara.com