JLL Türkiye tarafından yönetilen Taurus AVM, “Tavla Turnuvası” etkinliği ile tavla konusunda iddialı Ankaralıları bir araya getirdi! Tavla turnuvası kıran kırana geçen final turnuvası ile sona erdi.

Yaklaşık 520 kişinin katıldığı turnuvanın final gününde rakibini 7-6 mağlup eden Ahmet Ercan şampiyon olurken, 1000 TL'lik ödülün de sahibi oldu.
 
Taurus AVM'nin tavla konusunda iddialı Ankaralıları bir araya getirdiği tavla turnuvası kıran kırana geçen final mücadelesiyle sona erdi. 
 
Başkent Tavla Derneği'nin organizasyon desteğiyle düzenlenen turnuva ,”bileğine güvenen tavlacıların” mücadelesine sahne oldu. 
 
Taurus AVM'nin terasında eşsiz Ankara manzarası eşliğinde düzenlediği tavla turnuvasına yaşları 17 ila 80 yaş arası yaklaşık 520 kişi katıldı. 32 oyuncunun yarıştığı ve kıran kırana geçen karşılaşmalar sonunda Ahmet Ercan, Veli Sait Ergün final oyununu oynamaya hak kazandı. Oldukça heyecanlı geçen karşılaşma sonrası rakibini 7-6 mağlup ederek şampiyonluk ipini göğüsleyen Ahmet Ercan oldu. 
 
Ahmet Ercan1000 TL'lik para ödülünün sahibi olurken, ikinci olan Veli Sait Ergün 750 TL, üçüncü olan Hikmet Tunç 500TL, ile ödüllendirildi. İlk 4'e giren yarışmacılara Taurus AVM tarafından kupalar takdim edildi. 
 

Arkadaşına Gönder

x