Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, yapmış olduğu özel kampanya ile 1 şanslı kişiye Nissan Qashgai hediye ediyor.

15 Ağustos – 31 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilen kampanya kapsamında Starcity Outlet bünyesindeki markalardan alışveriş yapan ziyaretçiler her 150 TL’lik alışverişinde Nissan Qashgai kazanma şansını yakalıyor. 
 
08.01.2020 tarihinde noter huzurunda ve halka açık olarak yapılacak çekiliş ile şanslı ziyaretçilerden biri 198.060,00 TL değerinde MC Qashqai 1.5 DCI 110 MT TEKNA 2018 Model Otomobilin sahibi olacak. 
 
Alışveriş merkezlerine dair düşünceleriniz Starcity Outlet ile yeniden şekilleniyor! 
Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, sizlere keyifli, rahat ve hesaplı alışveriş için gerekli her türlü konforu sunarak, alışverişten beklentilerinizi yükseltmeye ve hayatınıza renk katmaya devam ediyor…
 
Temmuz 2016 itibariyle Gençoğlu Grup’a geçen ve JLL Türkiye’nin deneyimli kadrosuyla yönetilen Starcity Outlet, CNR Fuar merkezine yakın konumu, bünyesindeki dünya markaları ve outlet fiyatlarıyla yıl boyunca yerli & yabancı birçok ziyaretçi tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.
 
Starcity Outlet’te keşfedilecek çok şey var!
 
Starcity Outlet; alışveriş ve eğlenceyle ilgili hayallerinizin gerçekle buluşacağı bir yer! Yıl boyunca dünya markaları çok uygun fiyatlarla ve sürekli yenilenen fırsatlarla sizi bekliyor. 
 
Starcity Outlet’te her gün bir sürpriz, her alışveriş bir keyif…
Starcity Outlet; Vakko Outlet, Beymen Outlet, Boyner Outlet, George Hogg, Network, Divarese, Derimod, Columbia, NB Out - New Balance, Adidas Outlet, Tommy Hilfiger, Hummel Outlet, 5M Migros, e-bebek, Madame Coco, Tefal, LC Waikiki, Flo ve Türkiye’deki en büyük U.S. Polo, Puma ve Karaca Outlet mağazaları gibi yüzlerce büyük dünya markasını Outlet fiyatlarıyla ziyaretçileriyle buluşturuyor.
 
365 gün boyunca çok çeşitli indirim ve fırsatlar, Türk ve Dünya mutfaklarından seçkin lezzetler ve eğlence alanlarıyla keyif dolu saatler Starcity Outlet’te sizi bekliyor.
 
KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI 
 
Starcity AVM Yatırımları A.Ş. tarafından 15.08.2019 (saat:10:00) –31.12.2019 (saat:20:00) tarihleri arasında, MPİ’nin 25.07.2019 tarih ve 40453693-255.01.02-E.6983 sayılı izni ile MUCİZE TANITIM tarafından düzenlenmektedir. 
 
Çekiliş 08.01.2020 tarihinde saat 13.30’da Starcity Outlet (Etkinlik Alanı) Yenibosna Merkez Mh., Değirmenbahçe Cd. No:34, 34197 Bahçelievler/İstanbul adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 10.01.2020 tarihli Posta Gazetesi’nde ilan edilecektir.  Ayrıca, asil ve yedek talihlilere posta yoluyla tebligat yapılacaktır. 25.01.2020 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan asiller ile 09.02.2020 tarihinde mesai saati sonuna kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri verilmez. İkramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve Fiş/fatura ibrazı zorunludur. Starcity Outlet içerisinde yer alan mağaza, kiosk sahipleri ve mağaza çalışanları ile Jones Lang Lasalle Gayr. Hizm. Tic. A.Ş., Mioro Hediyelik Eşya A.Ş., Securitas Güvenlik Hizmetleri A.Ş., Atak Tesis Yönetimi ve Servis Hizmetleri Ltd. Şti. Enes Taşımacılık, Starcity Taksi durağı çalışanları, Klastur Turizm Taşıma ve Temizlik Hizm. Tic. Ltd. Şti, Kartur İnş. Rek. Turz. Ve Taş. Ltd. Şti. Omega İleri Teknoloji Çözümleri Yazılım Ltd. Şti., Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri Ltd. Şti. firmalarının sahipleri ve çalışanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. 
 
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.  
 
STARCITY
KÖYALTI MEVKİİ MERKEZ MAHALLESİ DEĞİRMENBAHÇE CADDESİ KAVAK SOKAK NO:2 YENİBOSNA İSTANBUL
+90 212 6034040
www.starcity.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
STARCITY
KÖYALTI MEVKİİ MERKEZ MAHALLESİ DEĞİRMENBAHÇE CADDESİ KAVAK SOKAK NO:2 YENİBOSNA İSTANBUL
+90 212 6034040
www.starcity.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x