Çocuklarımızın doğa ve çevre bilincini eğlenerek kazanabilecekleri “Çocuk Sanat Atölyeleri - Bitkiler Okulu” Starcity Outlet’te başlıyor! 7- 29 Ekim tarihlerinde her hafta sonu 14.00 - 18.00 saatleri arasında gerçekleşecek atölyeler, Starcity Outlet’in tüm misafirleri için ücretsiz!

JLL Türkiye tarafından yönetilen Starcity Outlet, Eylül ayında gerçekleştirdiği Back to School etkinliklerinin ardından Ekim ayına yeni bir solukla giriyor. 4 hafta sonu sürecek olan “Bitkiler Okulu” etkinlik programı; Starcity Outlet -1. Kattaki özel etkinlik alanında çocuk eserleri sergisiyle bir arada sunulacak.
 
Doğa ile dostluk bağı kurabilmiş duyarlı bir nesle öncülük etme misyonuyla yola çıkan “Bitkiler Okulu” etkinlikleri; tohum ve çiçeklerin, rengarenk saksıların, poster bildirilerin, doğa motifli doğal taşların kullanımıyla Ekim ayında dolu dolu geçecek. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı da içine alan “Bitkiler Okulu” Mozaikten Türk Bayrağı yapımıyla tüm çocuklara muhteşem hafta sonları vadediyor. 
 
Starcity Outlet’in GA Çocuk işbirliğiyle geliştirdiği etkinlikler, profesyonel eğitmenler liderliğinde uygulanıyor ve doğa ile sanatsal yaratıyı birbirine bağlayan atölyelerden oluşuyor.  Starcity Outlet’i ziyaret eden miniklerin herhangi bir ücret ödemeksizin yararlanabildiği çocuk sanat atölyeleri, 7 - 29 Ekim tarihlerinde her hafta sonu 14.00 - 18.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleşecek. 
 
 
Etkinlik Programı:
 
7 Ekim Cumartesi 
Tasarım Atölyesi / Saksı Yapımı 
8 Ekim Pazar 
Bahçıvanlık Atölyesi / Çiçek Ekimi
14 Ekim Cumartesi
Kolaj Atölyesi / Yaprakla Kompozisyon Oluşturma 
15 Ekim Pazar 
Desen Atölyesi / Taş Üzerine Doğa Deseni Çalışması
21 Ekim Cumartesi 
Tasarım Atölyesi / 3D Çiçek Yapımı
22 Ekim Pazar
Bahçıvanlık Atölyesi / Doğadan Mutfağa Tohum Ekimi
28 Ekim Cumartesi 
Resim-Kolaj Atölyesi / “Doğayı Koruyorum” Afiş Çalışması
29 Ekim Pazar 
29 Ekim Özel Atölyesi / Mozaikle Türk Bayrağı Yapımı
 
Starcity Outlet Hakkında
 
Temmuz 2016 itibariyle Gençoğlu Grup’a geçen ve JLL Türkiye’nin deneyimli kadrosuyla yönetilen Starcity, Atatürk Havalimanı ve CNR Fuar merkezine yakın konumu, bünyesindeki dünya markaları ve outlet fiyatlarıyla yıl boyunca yerli & yabancı birçok turist ve ziyaretçi tarafından yoğun ilgi görüyor.
 
Dünyaca ünlü markaların ürünlerine uygun fiyatlarla sahip olma ayrıcalığını sunan Starcity Outlet, keyifli, rahat ve hesaplı alışveriş için gerekli her türlü konforu sunarak, alışveriş beklentilerini yükseltmeye ve hayata renk katmaya devam ediyor.
 
STARCITY
KÖYALTI MEVKİİ MERKEZ MAHALLESİ DEĞİRMENBAHÇE CADDESİ KAVAK SOKAK NO:2 YENİBOSNA İSTANBUL
+90 212 6034040
www.starcity.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
STARCITY
KÖYALTI MEVKİİ MERKEZ MAHALLESİ DEĞİRMENBAHÇE CADDESİ KAVAK SOKAK NO:2 YENİBOSNA İSTANBUL
+90 212 6034040
www.starcity.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x