Avrupa Yakası’nın gözde outlet alışveriş merkezi Starcity Outlet; ziyaretçilerinin alışveriş keyfini daha konforlu ve daha ferah bir ortamda yaşamaları için başladığı renovasyon çalışmalarını tamamladı. Başta kurumsal kimliği olmak üzere, kiralamadan, ortak alanlara, mimariden, çevre düzenlemesine kadar hemen her alanda kendini yenileyen Starcity Outlet, baştan sona yenilenen yüzüyle ziyaretçilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Yönetim ve kiralama hizmetleri JLL Türkiye tarafından yürütülen ve bir Gençoğlu Grup projesi olan, Avrupa Yakası’nın gözde Outlet alışveriş merkezi Starcity; ziyaretçilerine keyifli, rahat ve hesaplı alışveriş için gerekli her türlü konforu sunarak, Outlet alışveriş beklentilerini yükseltmeye devam ediyor. 
 
Avantajlı alışverişin Avrupa Yakası’ndaki en önemli ismi olan Starcity Outlet, ziyaretçilerinin alışveriş keyfini daha konforlu ve ferah bir ortamda yaşamaları için başlattığı renovasyon çalışmalarını tamamlayarak baştan sona yenilenen yüzüyle ziyaretçilerine kapılarını açıyor. 
 
Renovasyonun Ardından Her Alanda Yepyeni Bir Çehreye Kavuşuyor…
 
Başta kurumsal kimliği olmak üzere, kiralamadan, ortak alanlara, mimariden, çevre düzenlemesine kadar hemen her alanda kendini yenileyen Starcity Outlet, bu çalışmaların ardından yepyeni bir çehreye kavuşuyor. Birçok dünya markasının en büyük Outlet mağazalarına ev sahipliği yapan Starcity, marka karmasına dahil ettiği yepyeni ulusal ve uluslararası markalarıyla, yıl boyunca avantajlı alışveriş imkanını Outlet fiyatlarla yerli ve yabancı ziyaretçilerine sunmaya devam edecek.
 
Avrupa Yakası’nın En Prestijli Outlet Alışveriş Merkezi Olmayı Hedefliyoruz…
 
Starcity Outlet’in en önemli yatırımlarından biri olduğunu belirten Gençoğlu Grup Yönetim Kurulu Başkanı Naim Gençoğlu yenilenme çalışmaları ile ilgili; ‘2016 yılında devraldığımız yatırımımızı, Avrupa Yakası’nın en prestijli Outlet alışveriş merkezi haline getirmeyi ve ziyaretçilerin aklındaki Outlet algısını değiştirmeyi kendimize hedef olarak belirledik. Bu hedefi gerçekleştirmek amacıyla da öncelikle, alanında profesyonel çözüm ortakları ile anlaştık ve JLL Türkiye işbirliğinde  Starcity Outlet’in yönetim ve kiralama anlayışını yeniden oluşturduk. Belirlediğimiz hedef doğrultusunda Starcity Outlet’i Avrupa Yakası’nın en genç, en dinamik ve en prestijli Outlet alışveriş merkezi haline getirmek amacıyla en ince detayına kadar yeniden kurguladık. Mağaza karmasından ortak kullanım alanlarına, dış cephesinden kurumsal kimlik tasarımına kadar; oldukça geniş bir renovasyona gittik. Renovasyon kapsamında yaklaşık 35 milyon TL yatırım yaparak Starcity Outlet’i yeni baştan tasarladık ve yeniledik’ dedi. 
 
% 97 Olan Doluluk Oranının Gerçekleştirilen Kiralamalarla Birlikte Artması Bekleniyor…
 
134 bin metrekare kapalı alanı, ulusal ve uluslararası markaların yer aldığı 141 mağazası, 1.500 araçlık kapalı 350 araçlık açık otoparkıyla yılda ortalama 550 bin ziyaretçi ağırlayan Starcity Outlet; Atatürk Havalimanı ve CNR Fuar Merkezi’ne yakın konumu, bünyesindeki dünya markaları ve outlet fiyatlarıyla yıl boyunca yerli ve yabancı birçok turist ve yerli ziyaretçi tarafından yoğun ilgi görüyor.  Misafirlerin; kapısından içeriye girdikleri andan itibaren aileleriyle birlikte zaman geçirebilecekleri keyifli, sıcak, samimi bir ortam sunmak istediklerini belirten Gençoğlu ‘Tüm faaliyetlerimizi ziyaretçilerimizin pozitif bir müşteri deneyimi yaşamaları için planlıyoruz.Doluluk oranımız %97 civarında, gerçekleştirdiğimiz kiralamalarla birlikte bu oranın daha da artmasını hedefliyoruz.Hedef kitlemiz tarafından ilgi göreceğine inandığımız, onların ihtiyaçlarına yönelik, daha önce gerçekleştirilmemiş ve Starcity Outlet markasına değer katan aktivitelere imza atacağız’ dedi.
 
Starcity Outlet, Türkiye’deki en büyük Puma ve Karaca Outlet mağazalarının yanı sıra Vakko Outlet, Beymen Outlet, Boyner Outlet, Fabrika, Network, Derimod, Adidas Outlet, Tommy Hilfiger, Hummel, Columbia, Diesel Outset, Benetton,5M Migros, ebebek, Bellona, Vepa Outlet, Madame Coco, English Home, Tefal gibi yüzlerce büyük dünya markası ve fiyatlarıyla ziyaretçilerin gözdesi olmaya devam ediyor.
 
Gençoğlu GRUP Hakkında: 
 
Gençoğlu Grup kuyumculuk sektöründeki çalışmalarına Kapalıçarşı'da perakende mağazacılığı ile başladı. İlerleyen yıllarda Naim Gençoğlu ve İlyas Gençoğlu birlikte MİORO altın zincir fabrikasını kurdu. Mioro, kurumsal yapısı, teknolojiye verdiği önem, yaratıcı tasarımları ve zengin ürün çeşitliliği ile ihracatçı firmalar sıralamasında 298. sırada, kuyumculuk sektöründe ise 10. sırada yer almaktadır. 
Gelişen perakende sektörü ve gelen talepler doğrultusunda, 2006 yılında yeni bir marka olan JİVAL toptan altın ve pırlanta markasını hayata geçirdi. Jival'in Türkiye genelinde 800'e yakın bayii ve 3 perakende mağazası bulunmaktadır. Jival, 2016 yılı Türkiye'nin ilk 1000 ihracatçı firmaları arasında 728. sırada, kendi sektöründe ise 15.sırada başarısını her yıl katlayarak ilerlemektedir.
Gençoğlu Grubu, yatırımlarını genişletmek farklı sektörlerde de başarısını göstermek için inşaat sektöründe, Palladium AVM Ataşehir, Palladium AVM Antakya başta olmak üzere alışveriş merkezi, otel, konut, işyeri, ofis, rezidans gibi birçok projede yatırımcı ortaklıklar yapmaktadır. Son olarak 2016 yılında Starcity Outlet Center'ı bünyesine katan ve renovasyon çalışmalarını Kasım 2017’de tamamlayan Gençoğlu Grup, yatırım faaliyetlerini emin adımlarla sürdürmektedir.
 
STARCITY
KÖYALTI MEVKİİ MERKEZ MAHALLESİ DEĞİRMENBAHÇE CADDESİ KAVAK SOKAK NO:2 YENİBOSNA İSTANBUL
+90 212 6034040
www.starcity.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri
STARCITY
KÖYALTI MEVKİİ MERKEZ MAHALLESİ DEĞİRMENBAHÇE CADDESİ KAVAK SOKAK NO:2 YENİBOSNA İSTANBUL
+90 212 6034040
www.starcity.com.tr

En çok okunan haberler

Arkadaşına Gönder

x