x

ARKADAŞINA GÖNDER
Adınız Soyadınız  :  *
Paylaşacağınız e-posta adresi :  *
Yorumunuz  : 
 

    

E-Mail :
Şifre :
 

Perakende Bülten'i takip edin:
Maşa ile Koca Ayı Podium'da çocukların kalbini kazandı
Düzenlediği birbirinden keyifli ve eğlenceli etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Ankara Podium Alışveriş Merkezi, dünyaca ünlü Maşa ile Koca Ayı’yı Ankara’da çocuklarla buluşturdu.
JLL tarafından yönetilen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, okulların açılmasına kısa bir süre kala gerçekleştirdiği Maşa ile Koca Ayı etkinliğiyle beraber çocukların okul stresini azaltarak keyifli anlar yaşamalarını sağladı.
 
Dünyaca ünlü olan Maşa ile Koca Ayı ikilisini Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla buluşturan JLL yönetimi, bu keyifli etkinlik ile Ankaralı çocukları çok sevndirdi. 9-17 Eylül tarihleri arasında gerçekleşen etkinlikte, çocuklar çok sevdikleri Maşa ile Koca Ayı ikilisiyle beraber; Maskot Sahne Gösterisi, Maşa ile Koca Ayı Şarkıları ile Danslar, Maşa ile Koca Ayı Çocuklarla Tanışma ve Fotoğraf Çekimi gibi aktivitelere katılırken mutlulukları görülmeye değerdi. 
Çocuklar Maşa ile Koca Ayı’yı çok sevdi.
 
Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nin tamamen ücretsiz gerçekleştirdiği bu keyifli etkinlikte çocukların Maşa ile Koca Ayı ikilisine olan ilgisi görülmeye değerdi. Sevimli ikilinin maceralarını büyük ilgiyle takip eden çocuklar, etkinliğin sonunda Maşa ve Koca Ayı ile fotoğraf çektirmek için birbirleriyle yarıştılar.
 
Eğlence ve alışverişin buluşma noktası Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.
Firmanın Diğer Haberleri
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6
  7. 7
  8. İleri >
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com