18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. yılına özel anma etkinlikleri Podium Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileriyle buluşuyor.

Bu güzel topraklar ‘’Çanakkale Geçilmez’’ dedirten kahramanlarımızın, vatanı için seve seve canını ortaya koyan şehitlerimizin ve gazilerimizin mirasıdır.
 
Türk Milleti'nin birlikte yaşama iradesi, vatan ve bayrak sevgisi Çanakkale’de olduğu gibi tarihin her safhasında bizleri güçlü kılmaktadır. Bu duygu ve düşüncelerle Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin yıldönümünde Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyoruz.
 
18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 104. yılına özel anma etkinlikleri Podium Alışveriş Merkezi’nde bu milli ruh eşliğinde hazırlandı.
 
Dönem asker kıyafetli canlı askerler, Türk bayrağı dağıtımı ve özel anma töreni, Çanakkale Zaferi özel askeri asker bando, türkü ve marşlar ile saat 16.00’da başlayarak ayrı iki performans ile 17 Mart tarihinde Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nde yer alacak.
 
Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nde, Milli Ruhun yeniden doğacağı, bu kutlu zaferimizin birlikte kutlanacağı, aziz şehitlerimizin anılacağı bu özel etkinliğe bütün Ankaralılar davetli.
 
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x