Podium Ankara Alışveriş Merkezi, düzenlediği muhteşem etkinlikleri ile 2018 yılında oldukça dikkat çekti. Ankara’nın gözde merkezlerinden biri olan Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nin etkinlik ve kampanyalarına katılım oldukça yüksek.

2018 yılında düzenlediği ‘’Çocuk Festivali ‘’ile özellikle çocukların gönlünde taht kuran Podium Ankara Alışveriş Merkezi, yarıyıl tatili için yine harika bir program hazırladı. TRT Çocuk kanalının sevilen çizgi filmleri ‘’KARE TAKIMI’’ ve ‘’ AKILLI TAVŞAN MOMO’’ karakterleri, özel alanında gösterileri ile Podium Ankara’da yer alacak. Özel gösteri sonrası sevdikleri karakterlerle fotoğraf çektirecek olan minik ziyaretçiler, ücretsiz katilabilecekleri bu etkinliklerde, sevdikleri karakterlerle yarıyıl tatilinin keyfini doyasıya çıkaracaklar.
 
KARE TAKIMI 18-19-20 Ocak tarihlerinde, AKILLI TAVŞAN MOMO ise 26-27 Ocak tarihlerinde ;saat 14.00,16.00,18.00 seansları ile Podıum Ankara Alışveriş Merkezi’nde sahne alacak.
 
Üstelik etkinliklerde seanslara katılan tüm minik misafirlere 2019 Podium Çocuk Takvimi Hediye.
 
Hafta içi programlarını da en lezzetli atölyelere ayıran Podium’da, Marshmallow ve Elma Şekeri Atölyeleri ile de yarıyıl tatili çok tatlı geçecek. 
 
Siz de bu harika sömestr programını kaçırmayın, Podium Ankara Alışveriş Merkezi’nin zengin marka karması ile alışveriş keyfinizi yaşarken çocuklarınız yarıyıl tatilinde doyasıya eğlensin.
 
 
KARNENE YAKIŞIR HEDİYELER PODIUM’DAN
 
18-19-20 Ocak tarihlerinde karnene yakışır kampanyayı, Podıum Ankara düzenliyor.Tek seferde 250 TL lik alışveriş yapan ziyaretçiler, anında eğlencesi bol hediye paketini kazanıyor. İçinde neler mi var? Joyport Oyun Çeki’nden, Trambolin Giriş Kartına, Hamburger Menüden Bubble Academy eğlencesine biribirinden güzel hediyeler ve alışveriş çekleri bu özel kutuda yer alıyor.
 
Karne hediyesi Podıum Ankara’dan alınır, kampanyalarıyla hep kazanılır.
 
Podıum Ankara Alışveriş Merkezi’nin düzenlediği etkinlik ve kampanyalara bütün Ankaralılar davetli.
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x