Yıl boyunca düzenlediği etkinliklerle Ankaralıların buluşma noktası olan Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı ziyaretçileriyle birlikte coşkuyla kutlamaya hazırlanıyor.

JLL tarafından yönetilen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 30 Ağustos’ta ziyaretçileriyle birlikte coşkulu bir kutlama yapmaya hazırlanıyor. Bu gurur ve maneviyat dolu günü ziyaretçilerle beraber kutlamaktan büyük mutluluk duyacaklarını belirten JLL yönetimi, Zafer Bayramı’nı Ankara Podium Alışveriş Merkezi bünyesinde gerçekleştirilecek etkinliklerle kutlayacak.
 
30 Ağustos’ta saat 15.00 – 19.00 arasında Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştirilecek Bando Gösterisinin ardından Türk Bayrağı dağıtımı gerçekleştirilecek. Zafer Bayramını coşkuyla kutlamaya hazırlanan Podium AVM, ziyaretçilerine unutulmaz bir 30 Ağustos yaşatacak.
 
Milli duygularımızın canlandığı ve güçlendiği 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda Podium’da gerçekleştirilecek coşku dolu etkinliklere tüm Ankaralılar davetlidir.
Eğlence ve alışverişin buluşma noktası Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.

Arkadaşına Gönder

x