Podium Ankara Alışveriş Merkezi, 2019 yılının en güzel ayı Şubat ayında Sevgililer Günü’ne özel aklınızı alacak, farklı, muhteşem bir konser ile ziyaretçilerine hitap edecek.

Video klipleri milyonlar tarafından izlenmiş ‘’SesVerSus A CAPELLA’’ vokal topluluğu, birbirinden yetenekli vokalleri ile Türk ezgilerini acapella tarz ile harmanlayarak bu özel konser için harika bir repertuar hazırladı.
 
Podium Ankara Alışveriş Merkezi, klasik batı müziğinden çağdaş yapıtlara, türkülerden caz müziğe çeşitli dil ve coğrafyalardan birçok ezgi ile herkese farklı bir tarz ile hitap eden Acapella müziği ile Sevgililer Günü Konseptinde müzik ziyafetini ziyaretçileri için organize etti.
 
10 Şubat 2019 saat 16:00'da sahne alacak SesVerSus müzik grubunun konserine siz de davetlisiniz. Üstelik düzenlenecek tanışma fırsatlı sosyal medya yarışmasına, Podium Ankara Alışveriş Merkezi sosyal medya hesaplarından katılın, anılarınızda bu harika konser yerini alsın.
 
Zengin marka karması-kazandıran kampanyaları, farklı ve özel etkinlikleri ile sen de Podium Ankara Alışveriş Merkezi’ni takip et, sevgililer günü hediye alışverişinde, müzik keyfini doyasıya tat.
 
Bütün Ankaralılar davetli.
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x