Podium Ankara Alışveriş Merkezi 3. doğumgününü 27-28-29 Ekim tarihlerinde kazandıran ‘’Çarkıfelek Kampanyası’’, çocukların sevdiği çizgi karakter ‘’Maşa ve Koca Ayı‘ özel gösterimleri, 28 Ekim’de doğumgünü partisine özel Türkiye’de ilk Ankara’da ziyaretçilerle birebir buluşan ‘’Ünlü Kafalar’’, büyük sirk korteji ve doğumgünü özel bandosu ile süpriz hediyeler eşliğinde kutladı.

Hazırlanan birbirinden güzel hediyelerle 27-28-29 Ekim tarihlerinde tek seferde 200 TL alışveriş yapan ziyaretçi anında hediye çarkıfeleğini çevirerek, elektrik birbirinden güzel hediyelerin anında sahibi oldular.Ziyareçilerinin taleplerini en iyi şekilde hayata geçiren Podium Ankara Alışveriş Merkezi kazandıran kampanyaları ile misafirlerini memnun etmeye devam edecek.
 
MAŞA İLE KOCA AYI 3. YAŞINDA PODIUM ANKARA’DA MUHTEŞEM İLGİ!
 
Podium Ankara Alışveriş Merkezi  3. Yaşında sevilen karakter Maşa ile Koca Ayı özel gösterimine ev sahipliği yaptı.27-28-29 Ekim tarihlerinde kurulan özel alanında her gün saat 14:00-16:00 ve 18:00 seansları ile minik sevenleriyle biraraya geldi.Her seansında katılım için yoğun talep gören etkinlikte hem miniklerin hem de ailelerinin memnuniyeti görülmeye değerdi.
 
Üstelik 28 Ekim saat 15:00’te gerçekleşen  doğum günü partisinde, Maşa ve Koca Ayı,Podium AVM Yönetim ekibi ,Ünlü Kafalar Barış Manço,Adile Naşit,Einstein ve Kemal Sunal,Türkiye Sirki Korteji ve ziyaretçileri ile birlikte inanılmaz bir kalabalıkla,büyüleyici bir atmosferde kesildi.DJ Performans eşliğinde kutlanan partide pasta kesimi sorası ikram gerçekleştirildi.  
 
ÜNLÜ KAFALAR  PODIUM’UN DOĞUMGÜNÜ PARTİSİNE GELDİ!
 
Türkiye’de ilk defa ‘’Ünlü Kafalar ‘’Podium Ankara 3. Yaş doğumgünü kutlamalarına geldi.Sevilen sanatçıların tiplemeleri Adile Naşit,Kemal Sunal,Barış Manço ve Einstein  kafalar eğlenceli fotoğraf çekimleri ile Podium’da  idi.Farklı etkinliklere imza atmayı seven Podium Ankara Alışveriş Merkezi ,Büyük sirk kortejinin ve doğumgünü özel bandosunu da 3 gün boyunca gösterimleri ile herkesi büyüledi.Süpriz hediyelerin dağıtımı ile Podium Ankara yeni yaşına yakışır doğumgününü kutladı.
 
TÜRK HAVA KUVVETLERİ BANDOSU‘NDAN CUMHURİYET KONSERİ
 
29 Ekim’e özel,Türk Hava Kuvvetleri Bandosu bu özel bayramı muhteşem konseri ile Podium  Ankara ziyaretçileri ile birlikte kutladı.Konserde bir ağızdan söylenen marşlar ve bandonun gözleri yaşartan performansı ile Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı.
 
Zengin marka karması,kazandıran kampanyaları ,sevilen ve hep hep farklı çizgisi ile ön plana çıkan etkinlikleri ile Podium Ankara Alışveriş Merkezi Ankaralıların gözdesi olmaya devam ediyor.
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x