Podium Ankara Alışveriş Merkezi,sevilen çocuk etkinliklerine bir yenisini daha ekledi ve 13-16 Eylül tarihlerinde okula dönüş heyecanını birlikte yaşalım diye ziyaretçileri için muhteşem bir program hazırladı.

Türkiye’nin ünlü çizgi filmi,TRT Çocuk ekranlarının fenomen kahramanları İBİ &TOSİ canlı gösterisi  çocuklarla buluştu.Düzenlenen sahne etkinliği ile İBİ ve TOSİ maskot karakterleri ile eğlenceli anlar Podium Ankara miniklerini karşıladı.
Hayran miniklerin her seansta yoğun ilgi gösterdiği lisanslı etkinlikte, sevimli karakterlerin  dansları ,Tosi ve İbi’nin canlı gösterisi ve fotoğraf çekimleri ile minikler doyasıya eğlendiler,keşfettiler.
 
16 Eylül Pazar günü de devam edecek olan bu harika etkinliği siz de kaçırmayın
 
HERKESE OKUL SETİ HEDİYE 
 
Okula dönüş heyecanı yaşanırken ,Podium Ankara Alışveriş Merkezi okul alışverişlerine destek oldu.
13 ve 16 Eylül tarihlerinde tek seferde 150 TL alışveriş yapan herkese ,boyama kaleminden deftere özel kutusunda Okul Seti Hediye etti.Alışverişlerinde her zaman ziyaretçilerini ödüllendiren Podium Ankara ‘nın  Okula Dönüş Kampanyası  tam size göre.16 Eylül’de de devam eden kampanyaya siz de katılın,fırsatı kaçırmayın.
Podium Ankara Alışveriş Merkezi farklı ve sevilen etkinlikleri ile yüzleri güldürüyor,kampanyaları ile ziyaretçilerinin alışverişlerini ödüllendirmeye devam ediyor.
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x