Başarılı kadınlarla yaşam söyleşileri, tasarım ve doğal ürünler stantları atölyeler ile dolu dolu program 9-10 Şubat’ta Podium Ankara’da ziyaretçileriyle buluşuyor.

Podium Ankara Alışveriş Merkezi; Kadından Kadına Destek Platformu, Holistik Yaşam ve Gastronomi Derneği işbirliği ile kadınlara destek veren harika bir festivale ev sahipliği yapıyor.
 
PODİUM ANKARA ALIŞVERİŞ MERKEZİ KADINA DESTEK OLUYOR!
 
Kadından Kadına Destek platformu, el emeğini ortaya koyan ancak iş  imkanı olmayan kadınlara iş imkanı yaratabilmek için eğitim ve etkinlikler planlayan sosyal amaç güdülü "Yalnız Değilsiniz" mesajını ve Türk kadınları arasında maksimum fayda sağlamak isteyen özel bir platform.
 
Podium Ankara Alışveriş Merkezi; "Kadına" destek oluyor ve bu çerçevede içeriği zenginleştirilmiş muhteşem bir festival organize ediyor. 
 
9-10 Şubat tarihlerinde el yapımı doğal ekmeklerden, ütopik tatlara uzanan doğal ürünler satış stantları, seramikten örgüye doğal taştan skulente takı ve aksesuarın yer aldığı birbirinden farklı ve özel tasarım satış stantları festival kapsamında Podium Ankara koridorlarında ziyaretçilerini karşılıyor olacak.
 
Üstelik "Başarılı Kadınlarla Yaşam Sohbetleri" ile festival kapsamında, yaşamın her yönünde önemli püf noktaları verilecek "Başarılı Kadınlar"ın yer aldığı program, bu festivalde yer alıyor. Ünlü Tv Yapımcısı Tuba GÜRSES "Medyada Kadın", Digital Strateji Danışmanı Cansu NERGİS "Üreten Kadının Digital Yolculuğu", Yedi Kedi Tasarım Kurucusu Cansen ÖCAL "Girişimcilik ve E –Ticaret", Ünlü Diyetisyen Neslihan AKTEPE "Hızlı ve Kalıcı Kilo Vermenin Püf Noktaları", Yeşim AŞTI "Hobin İşin Olsun&Zumba Yapalım!" diyecek, kadınların hayatına anlamlı dokunuşlar, duyulmamış tüyolarla kadının sosyal hayattaki rolüne katkı sağlıyor olacak. Tüm söyleşiler, Holistik Yaşam Danışmanı YEŞİM KAYA tarafından modere edilecek ve "Hayatının Şefi Ol" sohbeti ile festival açılışını da gerçekleştiriyor olacak.
 
Podium Ankara Alışveriş Merkezi, farklı, kadından çocuğa, gence anlamlı etkinlik ve organizasyonları ile ziyaretçilerinin gönlünde taht kuruyor, alışveriş keyfinin yanısıra sosyal sorumluluk projelerine de ev sahipliği yaparak tüm misafirlerini de bu güzel projeye katkı sağlamaya davet ediyor.
 
Siz de Podium Ankara Alışveriş Merkezi’ni sosyal medya hesaplarından da takip edin, harika etkinlikleri, kazandıran kampanyaları ve alışveriş keyfinde zenginleşen marka karması ile buluşun.
 
Kendinizi Podium Ankara’da bulacak, keyfinize keyif katacaksınız.
 
Festivale bütün Ankaralılar davetli.
 
 
PODİUM AVM ANKARA
Mehmet Akif Ersoy Mah. Bağdat Cad. No:60/B Yenimahalle/ANKARA
+90 321 3979400 - 444 4 202
http://www.ankarapodium.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x