Eğlencenin ve keyifli etkinliklerin Ankara’daki adresi Podium Alışveriş Merkezi Kurban Bayramı yaklaşırken yine lezzet dolu bir etkinlikle Ankaralıların ilgisini çekiyor.

JLL tarafından yönetilen Ankara’nın gözde alışveriş merkezi Podium, bayrama özel gerçekleştireceği etkinlikle 01- 04 Eylül tarihleri arasında çikolata severlere özel bir atölyeye ev sahipliği yapacak.
 
Ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinlikte katılımcılar bayram çikolatalarını kendileri yaparken, keyifle vakit geçirecekler.
 
Bayramda misafirlerini kendi yaptıkları çikolatalarla ağırlama keyfini yaşamak isteyen tüm Ankaralıların katılabileceği bu etkinlik 2 seans olarak gerçekleştirilecek.
Seansları; 15:00-16:00 ve 17:00-18:00 saatleri arasında düzenlenecek olan Çikolata Atölyesi’nde, katılımlar seans başına 75’er kişi olmak üzere toplam 150 kişi ile sınırlı olacak.
 
Ustalığına güvenen ve keyifle vakit geçirmek isteyen tüm Ankaralılar bu lezzetli etkinliğe davetlidir.
Eğlence ve alışverişin buluşma noktası Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.

Arkadaşına Gönder

x