Ankaralılar bayramda, Ankara’nın gözde alışveriş ve yaşam merkezi Podium AVM’nin düzenlediği Çikolata Atölyesi’ne katılarak hem keyifli zaman geçirip hem de kendi çikolatalarını yaptılar.

JLL tarafından yönetilen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, bayramda düzenlediği Çikolata Atölyesi etkinliği ile Ankaralıların yine en çok tercih ettiği yaşam merkezi oldu. Büyük ilgi gören bu lezzetli etkinlikte ziyaretçiler kendi çikolatalarını yaparak bir yandan eğlenip keyifli zaman geçirirken diğer yandan çikolata yapımı hakkında bilgi sahibi oldular.
Ziyaretçilerin katılımından memnun olduklarını ifade eden JLL yönetimi, Ankara’da bu tip etkinliklerin yapılması için ön ayak olmaya devam edeceklerini söylerken, Podium AVM’nin sadece alışveriş merkezi değil aynı zamanda insanların keyifli anılar biriktirebileceği bir yaşam merkezi olması için çalıştıklarını da sözlerine ekledi.
 
Ankaralılar Çikolata Yapmayı Çok Sevdi.
 
01-04 Eylül tarihleri arasında Ankara Podium Alışveriş Merkezi’nde ücretsiz olarak gerçekleştirilen Çikolata Atölyesi yoğun ilgiyle karşılandı. Ziyaretçilerin kendi çikolatalarını yaparken aldıkları keyif ise görülmeye değerdi. Eğlenceli anların yaşandığı etkinliğe katılımcılar kadar seanslarda yer bulamayan ziyaretçilerin de ilgisi büyüktü.
Eğlence ve alışverişin buluşma noktası Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.

Arkadaşına Gönder

x