Yıl boyunca düzenlediği birbirinden keyifli etkinliklerle minik ziyaretçilerinin eğlence merkezi haline gelen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, eylül ayında çocukların sevgilisi Maşa ile Koca Ayı’yı konuk etmeye hazırlanıyor.

JLL tarafından yönetilen Ankara Podium Alışveriş Merkezi, okulların açılmasına kısa bir süre kala yine eşsiz bir etkinlikle minik ziyaretçilerini eğlenceye davet ediyor. Çocukların büyük bir ilgiyle ve merakla takip ettiği dünyaca ünlü Maşa ile Koca Ayı, 09-17 Eylül tarihleri arasında Podium Alışveriş Merkezi’nde çocuklarla bir araya geliyor.
09-17 Eylül tarihleri arasında her gün 13.00, 15.00, 17.00 saatlerinde sahne alacak olan çocukların sevgilisi ikili Maşa ile Koca Ayı, Maskot Sahne Gösterisi, Maşa ile Koca Ayı Şarkıları ile Danslar, Maşa ile Koca Ayı Çocuklarla Tanışma ve Fotoğraf Çekimi gibi keyifli etkinliklerle çocukları eğlenceye doyuracak.
 
Maşa adında küçük bir kız ile sirkten emekli Mişka adında bir ayı arasında geçen maceraları konu edinen yapım televizyonda yayınlandığı ilk günden itibaren ilgi ile takip edilmeye başlandı. Kısa sürede büyük bir hayran kitlesi kazanan başarılı TV yapımı şimdi Ankara Podium AVM’de ücretsiz olarak gerçekleştirilecek etkinliklerle sevenleriyle buluşacak.
 
Eğlence ve alışverişin buluşma noktası Ankara Podium Alışveriş Merkezi, 70 bin metrekarelik kiralanabilir alanda 180 mağazası ile hipermarketten tekstile, elektronikten yapı ürünlerine ulusal ve uluslararası öncü markaları aynı çatı altında buluşturuyor.

Arkadaşına Gönder

x