ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş tarafından yönetilen Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde bu Ramazan ve yaz ayları şanslı geçecek!... 15 Mayıs 2018 – 30 Eylül 2018 tarihleri arasında, aynı gün içerisinde toplam 100 ₺ ve üzeri alışveriş yapan misafirlerimiz bir adet lüks otomobil kazanma hakkı elde edecek.

Alışveriş yaparak kampanya standına gidip fiş / faturalarını ibraz eden ve Park Afyon Kulüp Kart’larına işleten ziyaretçiler, üzerinde çekilişe katılım numarası, ad, soyad, adres, telefon ve kampanya bilgilerinin bulunduğu bilgisayar çıktısı verilerek kampanyaya dâhil edileceklerdir. Kampanya süresince alışverişlerini iptal eden katılımcıların çekiliş hakları da iptal edilecektir. Otomobilin sahibi ise 04 Ekim 2018 saat 15.00’da, noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecek çekiliş ile Park Afyon’da belirlenecektir.
Siz de, Ramazan ayı ile birlikte başlayan kampanyamıza, Park Afyon Alışveriş Merkezi’nde yapacağınız alışveriş ile katılabilir ve kampanya sonunda hayallerinizin keyfini sürebilirsiniz.
PARK AFYON AVM
Güvenevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı No:2 Afyonkarahisar
+90 (272) 222 03 03
http://www.parkafyon.com.tr/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x