Konsept geliştirme, kiralama ve uzun dönemli yönetim hizmetlerinin ECE Türkiye tarafından üstlenildiği, Afyon Girişim A.Ş.’nin 120 milyon dolar yatırımla hayata geçirdiği Afyonkarahisar’daki Alışveriş Merkezi ‘Park Afyon’, 18 ay süren inşaatın ardından 10 Eylül 2015, Perşembe günü saat 10:00’da hizmete açılıyor.

Batı Anadolu’da bir kavşak noktası olan Afyonkarahisar’ın şehir merkezindeki konumu ile dikkat çeken Park Afyon, 45 bin m2 kiralanabilir alana sahip. 4 kat üzerinde 160 mağazadan oluşan projede, ulusal ve uluslararası moda markaları, çok katlı mağaza, süpermarket, teknoloji market, çocuk eğlence merkezi, buz pisti, bowling salonu, sinema ve 2 bin kişi oturma kapasiteli yeme içme alanının yanı sıra Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunan seçkin kafe ve restoranlar da yer alıyor. Bunlara ek olarak 1.150 araç kapasiteli otopark da müşterilerin hizmetine sunuluyor. 
 
Afyon Girişim A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Aktan: “Afyonlu işadamları olarak yerel sermaye ve emek birlikteliği içerisinde şehrimize değer katacak bir yatırımı gerçekleştirmek üzere yola çıktık. Bu projenin başarılı olması için Türkiye ve Avrupa’da alanında lider konumda bulunan ECE Grubu’nu yanımıza alarak doğru bir karar vermiş olduğumuzu görüyoruz. Park Afyon’un şehrimizin ekonomik, sosyal ve kültürel gelişimine bulunacağı katkı, yaklaşık 1.400 kişiye yaratacağı iş olanakları ile Afyonkarahisar’ın bölgedeki önemini artıran unsurlardan ve şehrimizin yüz akı projelerinden biri olacağına inanıyoruz” dedi. 
 
ECE Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Nuri Şapkacı: “Park Afyon, şehir merkezindeki mükemmel konumu, kolay ulaşımı, güçlü marka karması, yenilikçi mimarisi ve profesyonel yönetimi ile Afyonkarahisar’da birçok ilke imza atacak. Türkiye’deki 15. yılımızda, Anadolu için bu denli önemli bir şehirde, böyle güzel bir projenin açılışını yapmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Afyon’a ve bize güvenerek projemizde yer alan seçkin markalar ile birlikte Park Afyon’un yakalayacağı başarıya güvenimiz sonsuz. Yatırımcımız Afyon Girişim A.Ş.’ye vizyonu için teşekkür ediyoruz” dedi. 
 
60 ulusal ve uluslararası marka, Afyonlularla ilk kez buluşacak
 
Şehrin kalp atışlarının duyulacağı bir yaşam merkezi olarak tasarlanan Park Afyon’da yerel, ulusal ve uluslararası markalardan oluşan 160 mağaza yer alıyor. Aralarında Boyner, CarrefourSA, Cinemaximum, Armağan Oyuncak, Deichmann, H&M, İpekyol, Network, Soobe ve Vakko’nun de bulunduğu Afyon’da ilk kez mağaza açacak olan 60’a yakın markanın yanı sıra, DeFacto, Koton, LCWaikiki, Madame Coco, TeknoSA ve Park Afyon Eğlence Merkezi gibi büyük mağazalar, Alışveriş Merkezi için önemli bir çekim gücü oluşturuyor. Kahve Dünyası, Kasap Döner, KFC, Mado, Simit Sarayı ve Starbucks gibi markalar ile birlikte Afyon’un güçlü yerel markası Gülyurt Bistro & Cafe gibi açık terasları da bulunan 27 kafe ve restoran, misafirlere Türk ve dünya mutfağından lezzetler sunuyor. 
 
Park Afyon, Afyonkarahisar’ın eski otogar alanında, şehrin tam merkezinde, ana bulvarların kesiştiği noktada yer alıyor. Bu merkezi konumu sayesinde ziyaretçiler, Park Afyon’a hem yaya yolu, hem de özel ve toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşabiliyorlar. Park Afyon’un çekim alanında yaklaşık 700 bin kişi yaşıyor. 
Park Afyon, ECE Türkiye tarafından yönetilecek olan 11’inci Alışveriş Merkezi. Türkiye’de büyük ölçekli Alışveriş Merkezi projelerinin geliştirilmesi, planlanması, gerçekleştirilmesi, kiralanması ve yönetimi alanında hizmet vererek başarılı projelere imza atan ECE Türkiye, Batı Anadolu’da bir kavşak noktası olan Park Afyon ile Anadolu’da büyümeye devam ediyor. 
 
PARK AFYON AVM
Güvenevler Mahallesi Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı No:2 Afyonkarahisar
+90 (272) 222 03 03
http://www.parkafyon.com.tr/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x