Adana’nın en yenisi Park Adana Alışveriş Merkezinde, anneler günü kutlamaları başladı!

Birbirinden değerli markaların anneler gününe özel kampanyaları, indirimler ve avantajlı alışveriş seçenekleriyle dopdolu. Anneler gününe özel hediye kampanyaları, sosyal medya yarışmaları ve özel etkinlikleriyle Anneler Günü alışverişi bambaşka bir keyifle Park Adana’da…
 
Kadınların olmazsa olmazı makyaj çantası özel tasarım modeliyle Park Adana’dan 13 Mayıs’a kadar 150 TL ve üzeri alışveriş yapan herkese anında hediye ediliyor. 
Etkinliklerin hız kesmediği Park Adana AVM’de çocuklar da unutulmadı. 13 Mayıs Pazar günü minikler, çiçek ekim atölyesine katılarak , annelerine kendi elleriyle ektikleri çiçekleri hediye edecekler. Etkinlik zemin katta ücretsiz gerçekleştirilecek olup 5-12 yaş arası çocuklar katılabilecektir. 
 
Park Adana keyfi sosyal medyada da devam ediyor. Park Adana sosyal medya hesaplarında paylaşılmış olan Anneler günü yarışma görselinin altına 12 Mayıs tarihine kadar #annemöğretti etiketiyle öğrendiklerini paylaşan içerikler arasından seçilecek 3 şanslı kişiye Blue Diamond’dan pırlanta kolye hediye edilecektir.
 
PARK ADANA AVM
SAKARYA MAHALLESİ 55016 SOKAK 8-A 01130 SEYHAN / ADANA
+90 322 333 20 00
http://parkadanaavm.com.tr/#
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x