JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 23-31 Mayıs tarihleri arasında SUPER FOODS etkinliği düzenliyor. YouTuber İdil Yazar'ın sağlıklı yaşam üzerine söyleşisi ile yetişkinler bilgilenirken, çocuklar için gerçekleşecek birbirinden renkli atölyelerle sağlıklı besinler konusu eğlenceli bir şekilde işlenecek

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 23-31 Mayıs tarihleri arasında süper bir etkinlik düzenliyor. SUPER FOODS adındaki etkinlikte birbirinden renkli ve öğretici aktivitelerin yer aldığı atölyelerde çocuklar eğlenirken öğrenecek. Yetişkinler ise; hem çocuklarıyla aktivitelere katılıp eğlenceli saatler geçirecek hem de sevilen, aşçı veYouTuber İdil Yazar ile birbirinden lezzetli ve sağlıklı yemek tariflerinin de yer aldığı söyleşide,bilgilerini tazeleyip, yeni bilgiler edinecekler.
 
Görünüşleri ve tatları ile çocukları ve hatta yetişkinleri cezbeden Fast Food tarzı beslenmenin zararlarından en bilineni olan, günümüzün de en büyük sorunlarından obezite riskini arttırması ve konuya farkındalık yaratıp sağlıklı beslenmeyi, ebeveynleriyle birlik olarak oyunlarla çocuklara aşılamayı amaçlayan SUPER FOODS etkinliği,4-9 yaş arası çocukları kapsıyor.
 
Palladium'a gelen çocuk misafirleri bekleyen ve sağlıklı beslenmeyi sevdirici aktiviteler, kurulan 64 metrekarelik eğlenceli ve rengarenketkinlik alanında gerçekleşecek.
 
Atölyeler ve eğlenceli aktiviteler
 
Süper Sebze Atölyesi'nde minikler, kendi süper çatal kaşıklarını tasarlayacaklar. Çatala geçen sebzeler Akıllı Bıdık Mantar, Savaşçı Brokoli, Cingöz Havuç, Patlayan Patlıcan, Atom Bezelye, Kızgın Domates, Minik Balkabağı, Neşeli Biber adındaki SUPERFOODS kahramanlarına dönüşecek.
 
Gökkuşağı Rengi Beslenme Atölyesi'nde, minikler önlerinde bulunan renk bölmeli tabağa mekanizmadan fırlayan tüm renkleri toplayarak yerlerine koymaya çalışacak. Gökkuşağının tüm renklerindeki sebzelerle beslenmenin önemi bu atölyede eğlenceli bir rekabetle anlatılacak. Besin gruplarını ayırt etmeyi, sağlıklı olmak için hangi besinden ne kadar yemeleri gerektiğini eğlence dolu aktivitelerle öğrenen çocuklar, SUPER FOODS kostüm karakterleriyle beraber sahneye çıkıp dans edecek, şarkılar söyleyecekler.
 
Palladium Küre alanda YouTube Fenomeni Aşçı İdil Yazar'la, sağlıklı yaşam söyleşisi gerçekleşecek. Hayatın hızından 'Fast Food'u tercih edip uygulayamadığımız, belki unuttuğumuz veya bilmediğimizsağlıklı yemek tariflerinin konuşulduğu, dengeli ve doğru beslenmenin sağlıklı yaşam için öneminin vurgulanacağı bu söyleşi 23 Mayıs saat:16.00'da. İdil Yazar ayrıca, SUPER FOODS alanında, lezzetli ve sağlıklısürpriz bir tarif yapacak.
 
Palladium Ataşehir SUPER FOODS etkinliği, 23- 31 Mayıs tarihleri ve 13.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleşiyor. Yetişkinler ve çocuklar için eğlence ve bilgi dolu bu etkinliği kaçırmayın.
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x