JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir'de 31 Mayıs'a kadar devam edecek olan SUPER FOODS etkinliği çok renkli. 4-9 yaş arası çocuklara sağlıklı beslenme alışkanlığını aşılayan birbirinden renkli atölyelerde sağlıklı besinler konusu eğlenceli bir şekilde işleniyor

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir'de çocuklara sağlıklı yemek yeme alışkanlığını aşılayan süper bir etkinlik var! 31 Mayıs'a kadar devam edecek olan SUPER FOODS adındaki etkinlikte birbirinden renkli ve öğretici aktivitelerin yer aldığı atölyelerde çocuklar eğlenirken öğreniyor.
 
Görünüşleri ve tatları ile çocukları ve hatta yetişkinleri cezbeden Fast Food tarzı beslenmenin, zararlarından en bilineni olan, günümüzün de en büyük sorunlarından obezite riskini arttırması ve konuya farkındalık yaratıp sağlıklı beslenmeyi, ebeveynleriyle birlik olarak oyunlarla çocuklara aşılamayı amaçlayan SUPER FOODS etkinliği,4-9 yaş arası çocukları kapsıyor.
 
Palladium'a gelen çocuk misafirleri bekleyen ve sağlıklı beslenmeyi sevdirici aktiviteler, kurulan 64 metrekarelik eğlenceli ve rengarenk etkinlik alanında gerçekleşiyor.
 
Atölyeler ve eğlenceli aktiviteler
 
Süper Sebze Atölyesi'nde minikler, kendi süper çatal kaşıklarını tasarliyorlar. Çatala geçen sebzeler Akıllı Bıdık Mantar, Savaşçı Brokoli, Cingöz Havuç, Patlayan Patlıcan, Atom Bezelye, Kızgın Domates, Minik Balkabağı, Neşeli Biber adındaki SUPERFOODS kahramanlarına dönüşünce çocuklar kahramanlarını yarıştırıyor.
 
Gökkuşağı Rengi Beslenme Atölyesi'nde, minikler önlerinde bulunan renk bölmeli tabağa mekanizmadan fırlayan tüm renkleri toplayarak yerlerine koymaya çalışırken, eğlenceli dakikalar tatlı bir rekabetle birlikte yaşanıyor. Gökkuşağının tüm renklerindeki sebzelerle beslenmeyi, besin gruplarını ayırt etmeyi, sağlıklı olmak için hangi besinden ne kadar yemeleri gerektiğini eğlence dolu aktivitelerle öğrenen çocuklar finalde SUPER FOODS kostüm karakterleriyle beraber sahneye çıkıp dans ediyor ve şarkılar söylüyor.
 
Palladium Ataşehir SUPER FOODS etkinliği, 13.00-20.00 saatleri arasında ücretsiz gerçekleşiyor. 31 Mayıs tarihine kadar devam edecek olan ğlence ve bilgi dolu bu etkinliği kaçırmayın.
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x