Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, Eylül ayındaki 10. yıl kutlamaları kapsamında gerçekleşecek etkinlikte, başvuruda bulunan kişiler arasından marka yüzlerini seçiyor. 7'den 70'e tüm AVM ziyaretçilerinin katılabileceği bu benzersiz etkinlikte marka yüzü olabilmek için son başvuru günü 30 Haziran!

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, gerçekleştireceği birbirinden renkli ve farklı etkinlikler ve kampanyalarla 10. yaşını kutluyor! 'Palladium'un 10. yılında 10 marka yüzünden biri ol!' adlı 10. yıl kampanyasında, moda dünyasının konusunda uzman isimleri, Stil Danışmanı Ceylan Atınç, Fotoğraf Sanatçısı Lara Sayılgan, Makyaj Sanatçısı Hamiyet Akpınar ve Saç Stilisti Nuri Şekerci'den oluşan ekip,10 şanslı kişiyle fotoğraf çekimi gerçekleştirecek. 7'den 70'e tüm AVM ziyaretçilerinin katılabileceği etkinlikte, başvuruda bulunanlar arasından seçilen 10 şanslı kişi, adeta baştan yaratılıp yepyeni bir görünüme kavuşacak ve Palladium'un 10.yılında 10 marka yüzünü oluşturacak.
 
Palladium 10 yaşında ziyaretçileriyle birarada
 
10. yıl etkinliklerinin taçlanacağı bu kampanya kapsamında, instagram üzerinden başvuruları alınacak Palladium ziyaretçileri arasından 10 kişi, jüri üyeleri tarafından seçimle belirlenecek. Seçilen yüzler, beraber geçen 10 yılın bir hatırası olarak, Palladium'un 10.yıl imaj ilanlarının yüzü olmaya hak kazanacak. Fotoğraflar, Palladium'un 10. yıl reklam çalışmalarında kullanılacak ve bu çekimlerden oluşan mini bir broşür de hazırlanacak.
 
Haydi! 30 Haziran'a kadar instagram üzerinden Palladium AVM'ye başvuruda bulun ve 10 marka yüzünden biri olma şansını yakala!
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x