JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 09-13 Mayıs tarihleri arasında; tasarım giyimden takıya, çocuklar için oyun çadırlarından bahçe ve balkon dekorasyonunun vazgeçilmezi birbirinden güzel çiçeklere kadar, çeşit çeşit ve en özgün ürünlerin sergilendiği 'Mother and Kids Pop-up 'a evsahipliği yapıyor

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, 'Anneler Günü'nü de kapsayan 09-13 Mayıs tarihleri arasında, hem anne hem de çocuklar için özgün ürünlerin sergilendiği 'Mother and Kids Pop-up' etkinliği düzenliyor.
 
Etkinlik kapsamında AVM içerisine kurulan stantlarda, anne ve çocuk tasarım giyimden swaroski takılara, bahçe ve balkon dekorasyonundan çocuklar için tasarım ürün ve eğlence çadırlarına kadar bin bir çeşit ürün, beğeni ve satışa sunulacak. Mother and Kids Pop-up'ta çocuklar eğlenceli vakit geçirirken, özgün bir hediye alternatifi sunan stantlar arasında dolaşarak, o özel güne yakışır bir hediye seçimi yapmak da çok renkli ve eğlenceli olacak.
 
'Mother and Kids Pop-up' etkinliğine katılımcı firmalar ise; Pnita by P, AZZAVERA, Bahçe Modası, Monemel, Manoforkids, HappyJoyKids, Hatice Teyze Doğal Ürünler.
 
Mother and Kids Pop-up etkinliğindeki birbirinden özgün tasarım ürünleri görmek için, 9-13 Mayıs tarihleri arasında, Palladium Ataşehir, mutlaka ziyaret edilmeli.
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x