JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir,2017 yılı Ekim ayındagerçekleştirdiği Masal Küresi Şenliği ve yeni yıl etkinliği olan Yeni Yıl Melodisi ile, 3'ü Platinum, 4'ü Gold olmak üzere Hermes Creative Awards platformunda, toplam 7 ödül ile taçlandırıldı.

Şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir, Masal Küresi Şenliği ve Yeni Yıl Melodisi etkinlikleriyle Hermes Creative Awards platformundan toplamda 7 ödül alarak farkını bir kez daha ortaya koydu.
 
Masal Küresi Şenliği'nde; çocuklara yönelik eğitici masal atölyelerinin yanısıra, masal anlatıcıları hem çocuklar hem de yetişkinler için danslı, şarkılı bol eğlenceli sahne performansları sergilediler. İki gün süren etkinlik boyunca katılımcılar, masalların büyülü diyarında büyülü bir gezinti yaptılar.
 
Masal Küresi Şenliği etkinliği ile Palladium Ataşehir, Hermes Creative Awards'den Special Event, Communication / Marketing Campain ve Interactive BrandExperience kategorilerinde toplam 3 Platinum ödül ile taçlandırıldı.
 
Kurşun Asker Bandosu, Piyano Terası, muhteşem dekorasyonu, hediyelik eşya stantları, astrolojinin gizemli dünyası ve yılbaşına özel gerçekleşenkonserle Palladium, çok eğlenceli bir yeni yıl etkinliği düzenledi. Müzikli, rengarenk ve coşkuyla yeni yılın karşılandığı Yeni Yıl Melodisi etkinliği ile Palladium, yine aynı kategorilere ek olarak Other Best Activity Decor dahil, Hermes Creative Awards'den 4 kategoride 4 Gold ödül alarak toplamda 7 ödülün sahibi oldu.
 
Palladium Ataşehir, daha önce gerçekleştirdiği Trickbox ve Kapadokya Günleri etkinlikleri ile Hermes Creative Awards 2017'den 3'ü Gold, 3'ü Platinum olmak üzere 6 ödül birden almıştı.
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x