Palladium Ataşehir, 3 yıldır aralıksız sürdürdüğü “ Natural Life” etkinliğini bu ay 21-25 Kasım tarihleri arasında düzenliyor. Türkiye'nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler Palladium ziyaretçileriyle buluşuyor.

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir'de bir klasik haline gelen 'Palladium Natural Life' etkinliği, 21 Kasım'da başlıyor. 5 gün sürecek etkinlikte Türkiye'nin dört bir yanından gelen doğal ve organik ürünler sergileniyor ve  satışa sunuluyor.
 
Palladium'un ana koridoruna kurulan stantlarda, ürünlerin en doğal ve tazesi, güvenilir markaların çatısı altında AVM ziyaretçisine ulaşıyor. Kişiye özel tasarımlardan doğal taşlarla yapılan el emeği takılara, Kastamonu bölgesinin geleneksel değeri olan siyez buğdayına, şekersiz ve katkısız fıstık ezmesine, zeytin denince akla ilk gelen Ayvalık’tan özel zeytinyağlarına, organik, GOTS sertifikalı İskandinav markalarına kadar geniş yelpazedeki ürün gamının yer aldığı Natural Life etkinliği, özellikle sağlıklı beslenmek isteyenlerin vazgeçilmez adresi olacak.
 
Palladium Natural Life etkinliğinde; A Plus, Byviolet, Babatoprağı Zeytinyağları, Gemnatura, İksirli Çiftlik, Eğri Çayır, Fermente Mutfağım, Muhteşem Çikolatalı, Ümitköy Çiftliği, Nuts’all, Kidonomi, Siyezevi, Hatice Teyze, Pera Bahçe markaları yer alıyor.
 
21-25 Kasım tarihleri arasında Palladium'a gelin, organik ve doğal ürünlere kaynağından ulaşın!
 
PALLADIUM ATAŞEHİR ALIŞVERİŞ MERKEZİ
BARBAROS MAHALLESİ, HALK CADDESİ NO:8-B 323 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 6631500
www.palladium.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x