Banvit, gıda perakende sektörünün öncüsü Migros ile yeniden çalışmaya başladı. Yeni iş birliğinin ilk etabında, Banvit’in tavuk eti grubundaki 23 farklı ürünü Migros raflarında tüketicilerle buluşuyor.

Türkiye’nin en çok tercih edilen beyaz et markası Banvit *, sağlanan iş birliği kapsamında ürün portföyünü yeniden Migros’un Türkiye geneline yayılmış 1.764 mağazasından tüketicilerine ulaştırmaya başlıyor. Tavuk eti grubundaki 23 farklı ürün dışında önümüzdeki dönemlerde Banvit’in Migros için özel olarak üretileceği yeni lezzetleri de Migros raflarında yer alacak.
 
Banvit Pazarlama Direktörü Ahmet Topçuoğlu yeni anlaşmayla ilgili olarak şunları söyledi; “Migros ve Banvit’in yenilenen iş birliğinin hem tüketicilerimiz hem de bizler için hayırlı olmasını diliyoruz. İlk etapta 23 farklı tavuk ürünü ile başlayacak iş birliğimiz kısa sürede büyüyecek ve Ar-Ge tesislerimizde sadece Migros için özel ürünler de geliştirilecek. Tüketicilerimize güvenle tüketecekleri sağlıklı ve pratik yepyeni lezzetler ulaştırmaya devam edeceğiz” dedi.
MİGROS
TURGUT ÖZAL BULVARI NO:6 ATAŞEHİR 34746 İSTANBUL
+90 216 5793000
www.migros.com.tr
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x