MOPAŞ ‘Otomatik Planlama ve Tamamla Projesi’ MopIQ programı ile CIO ödülüne layık görüldü.

Dünya Yayıncılık bünyesindeki CIO Dergisi tarafından bu yıl yedincisi gerçekleşen CIO Ödülleri 2016’da Türkiye’nin önde gelen kurumlarının hayata geçirdiği inovatif projelerin ve bu projelere liderlik yapan CIO’ların ödüllendirildiği gecede MOPAŞ da ödül alan başarılı şirketler arasında yerini aldı. MOPAŞ ‘Otomatik Planlama ve Tamamla Projesi’ MopIQ programı ile ödüle layık görüldü. Mopaş adına CIO ödülünü Sn. Mahmut ÜLKÜ aldı.
 
Törende, teknoloji liderleri ve bilişim dünyasının üst düzey yöneticilerinin katılımları ile ödüller sahiplerini buldu. ‘Dijitalleşme’ konulu CIO panelinde dijital dönüşümün kurumların kalkınmasındaki önemine dikkat çekildi.
 
Gıda perakende sektöründeki teknolojik gelişmeleri ve yenilikleri  yakından takip ederek yatırımlarına yön veren  MOPAŞ  kuruluşundan bugüne dek yöneticileri, müşterileri, personeli ve tedarikçileri ile güç birliği sağlayarak yerel perakendede ki yerini daha da yüksek seviyeye çıkartmak, ve sektöre değer katma çabalarıyla  her geçen gün güçlenerek büyümektedir.
 
MOPAŞ bugün gelinen noktada 50 milyona yakın müşterisi, 2.800 çalışanı ve Marmara Bölgesi'nde 100’ü aşkın mağazasıyla müşterilerine kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyor.
MOPAŞ
RAMAZANOĞLU MAH. BEYAZID SOK. NO:51 KURTKÖY PENDİK ISTANBUL
+90 216 5954040
www.mopashipermarket.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x