Mopaş'ın 105. şubesi olan Örnek 2 mağazası 2 Kasım Cuma günü hizmet hayatına başladı.

Mopaş tarafından yeni mağaza açılışıyla ilgili yapılan açıklama şöyle:

105. şubemiz olan Örnek-2 mağazası, Örnek Mahallesi Ercüment Batanay Caddesi Tambur Sokak No:44 Ataşehir ‘de  saat 11:00'de hizmete girmiştir.  Mağazamız  720 m2 satış alanında 32 çalışanı 3 kasası ile hizmet vermektedir.
 
Mağazamızın açılışına verilen destekten, gösterilen ilgiliden dolayı ve teşrifleriyle bizleri yalnız bırakmayarak onurlandıran Müşterilerimize, Tedarikçilerimize ve Değerli Dostlarımıza yürekten teşekkür ederiz. 
 
Mopaş olarak yeni ticari girişimimiz olan online satışına girmiş bulunmaktayız. Bu proje sayesinde gelecek süreçte online satışın da ticaret hacmimizde önemli bir yer oluşturacağını ve bize hem ticari, hem sosyal, hem teknolojik açıdan özel bir değer katacağı inancındayız.
Ayrıca 2017 yılında yapımına başladığımız yeni kulvarımız olan inşaat sektöründe de ilk projemiz olan Bahçe Evler projemizin inşaat çalışması planlanan programda devam etmektedir. Eş zamanlı olarak Satış-Pazarlama da kendi bünyemizde yapılmaktadır.
 
Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda Mopaş olarak çalışmalarımız planladığımız süreçlerde devam etmektedir. Hem Ülkemizin, hem şirketimizin geleceğine inanarak çalışanlarımız ile birlikte girdiğimiz her sektörde emin adımlarla ilerleme hedefindeyiz.
 
Saygılarımızla
MOPAŞ
RAMAZANOĞLU MAH. BEYAZID SOK. NO:51 KURTKÖY PENDİK ISTANBUL
+90 216 5954040
www.mopashipermarket.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x