Mopaş Taşdelen-3 mağazası 16 Mart Cuma günü hizmete girdi.

Mopaş, Taşdelen-3 mağazasının açılışına verilen destek ve ilgi için teşekkür ederek şu açıklamayı yaptı:

101. Şubemiz olan Taşdelen-3 Mağazası 16 Mart 2018 Cuma  günü Cumhuriyet Mahallesi 23 Nisan Caddesi No:2-8 Çekmeköy ‘de   saat 11:00 hizmete girmiştir.  Mağazamız  550 m2 satış alanında 28 çalışanı 3 kasası ile hizmet vermektedir.
 
Mağazamızın açılışına verilen destekten, gösterilen ilgiliden dolayı ve teşrifleriyle bizleri yalnız bırakmayarak  onurlandıran  Çekmeköy  Belediye Başkanı Sn. Ahmet POYRAZ’a, Çekmeköy Kaymakamı Sn. Cemal Hüsnü KANSIZ’a, Müşterilerimize, Tedarikçilerimize ve Değerli Dostlarımıza yürekten teşekkür ederiz. 
 
Mopaş olarak , zor bir yıl geçirdiğimiz piyasa koşullarına rağmen 2017 yılında da belirlediğimiz hedefleri gerçekleştirmiş bulunmaktayız. 2018 yılı içinde yeni mağazalar ve alt yapı çalışmaları ile müşterilerimize hizmet vermeye devam edeceğiz. Teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, yenilikçi iş ilkelerini benimseyen yatırımlarımızla perakende sektöründe marka olmak ve daha ileriye taşımak için  çalışmalarımıza  emin adımlarla  devam etmeyi hedefliyoruz. 
 
Mopaş olarak yeni bir ticari girişimin başlangıcındayız. Bu proje sayesinde gelecek süreçte online satışın da ticaret hacmimizde önemli bir yer oluşturacağını ve bize hem ticari, hem sosyal, hem teknolojik açıdan özel bir değer katacağı inancındayız.
 
Ayrıca 2017 yılında yapımına başladığımız yeni kulvarımız olan inşaat sektöründe de ilk projemiz olan Bahçe Evler projemizin inşaat çalışması planlanan programda devam etmektedir. Eş zamanlı olarak Satış-Pazarlama da kendi bünyemizde yapılmaktadır.
 
Belirlediğimiz hedefler doğrultusunda Mopaş olarak çalışmalarımız planladığımız süreçlerde devam etmektedir. Hem Ülkemizin, hem şirketimizin geleceğine inanarak çalışanlarımız ile birlikte girdiğimiz her sektörde emin adımlarla ilerleme hedefindeyiz.
 
Saygılarımızla...
 
MOPAŞ
RAMAZANOĞLU MAH. BEYAZID SOK. NO:51 KURTKÖY PENDİK ISTANBUL
+90 216 5954040
www.mopashipermarket.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x