Mopaş Marketçilik "ilk günkü heyecanla" diyerek 20 yeni mağaza müjdesini verdi.

Mopaş Marketçilik'ten gelen açıklama şöyle; "20 yıldır memleketimiz ve milletimiz için var gücümüzle çalışmaktayız. Mopaş’ın hizmet anlayışını ve değerlerini; müşterilerimiz, tedarikçilerimiz ve çalışanlarımızla 20 yıldır paylaşmaktayız.
 
Bu hedef doğrultusunda şirketimizi yarınlara daha dinamik bir şekilde taşıma amacıyla sürekli yeni operasyonlar içerisindeyiz. Verimliliği ön planda tutarak 2016 Mayıs ayında Bursa’da ki 18 mağazamızın Bursa’nın önemli firmalarından olan Seyhanlar’a satışını gerçekleştirerek bölgeden çıkmış olduk. Bu boşluğu tamamlayabilmek için her fırsatı değerlendiriyoruz. Bu bağlamda; Mayıs - Temmuz döneminde 3 yeni mağaza açarak (Küçükyalı-3, Acıbadem-3, Kayışdağı) hizmete aldık. 
 
Büyüme hedeflerimizi gerçekleştirme adına, sektörden çekilen Emin Market’in mağazalarının demirbaş ve emtiasını satın alıp, mağazaların kira kontratları ve bütün resmi prosedürlerini tamamlayarak geçtiğimiz günlerde hizmete sunmuş bulunmaktayız. Bu operasyon, bizim için çok daha yeni bölgeler ve çok daha verimli mağazalarla Bursa’nın yokluğunu çok kısa bir zamanda telafi etmiştir. Ticaretimize ve fiziksel alanımıza %15-20 oranında büyüme katkısı sağlanacaktır. 
 
Faaliyete geçirdiğimiz 16 mağazamız ve şuan çalışmasını yaptığımız Darıca-3 mağazamızla birlikte 17 yeni mağazamızı, Kurban Bayramı’ndan önce bayram hediyesi olarak müşterilerimizin hizmetine sunmuş olacağız. Bu çalışmanın bizim için ve sektör için diğer bir önemi de ülkemizin şuan ki konjonktürüne bakarak ve geleceğine inanarak 400’e yakın yeni arkadaşımıza yeni iş imkânı sağlayarak, istihdama da önemli bir katkı yapmış olmasıdır.
 
Mopaş olarak, sürekli yeni hedefler gerçekleştirme adına “ilk günkü heyecanla” çalışmalarımız aynı hızla devam edecektir."
 
MOPAŞ
RAMAZANOĞLU MAH. BEYAZID SOK. NO:51 KURTKÖY PENDİK ISTANBUL
+90 216 5954040
www.mopashipermarket.com
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x