Sosyal sorumluluk projelerine bir yenisini ekleyen MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi tarafından yaptırılan Karşıyaka Belediyesi Karşıyaka’nın Filizleri MaviBahçe Anaokulu törenle hizmete girdi.

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi tarafından yaptırılan anaokulu dün geniş katılımlı bir törenle hizmete girdi. Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, MaviBahçe yatırımcısı Selami Özel ve ailesi, anaokulu öğrencileri ile öğretmenlerinin katıldığı tören renkli görüntülere sahne oldu. Karşıyaka Belediyesi bünyesindeki anaokullarında okuyan öğrencilerinin sunduğu 10 Kasım özel gösterisi büyük alkış aldı. Karşıyaka'nın Filizleri Projesi'nin 7. anaokulu olan MaviBahçe Anaokulu ve Mavişehir Mahalle Muhtarlığı Binasını yaptırarak, ilçeye önemli katkılar sağlayan MaviBahçe yatırımcısı Dr. Selami Özel, “Biz de sizlerden birisiyiz. İzmirli bir aileyiz. Ben Denizliliyim. Evlenince hanım köylü oldum. Ben de kendimi Karşıyakalı sayıyorum. Burada bir arsa fırsatı çıkınca memleketimize bir yatırım yapalım, faydamız olsun istedik. MaviBahçe’yi yaparak size komşu olduk. Değerli belediyemizin farklı alanlarda çok iyi faaliyetlerde bulunduğunu gördük. Bilhassa eğitime ve öğrencilere verdikleri destek bizi çok etkiledi. Böyle bir fırsat çıkınca biz de bir anaokulu yaptırarak kendilerinin bu çok değerli çabalarına katkı sağladık. Bu arada muhtarımızın daha rahat hizmet vermesi için bir de muhtarlık binası yaptırdık” dedi.
 
TEŞEKKÜR PLAKETİ 
 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, konuşmasında projeye katkılarından dolayı Selami Özel ve ailesine teşekkür etti. Özel’e teşekkür plaketi takdim eden Başkan Akpınar, “MaviBahçe, Karşıyakamıza gerçekten değer kazandırmış bir yer. Aynı zamanda çok güzel sosyal bir ortam. Sayın Selami Özel, ‘İş yaptığım kentin belediyesine katkıda bulunacak bir iş yapmak istiyorum’ dedi. Bugün kendileri hem muhtarlık binamızı hem de anaokulumuzu yaptırıp Karşıyaka Belediyesi'ne tahsis ettiler. Sayın Özel ve ailesine teşekkür ediyorum" dedi. Konuşmaların ardından kurdele töreni ile anaokulun açılışı gerçekleştirildi.  
MAVİBAHÇE ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ
KARŞIYAKA İZMİR TÜRKİYE
+90 232 6000444
http://www.mavibahce.com.tr/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x