İzmirliler, MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel düzenlenen Sevgi Haftası’nda keyifli ve neşeli anlar yaşadı. 14 Şubat akşamı gerçekleşen Lindy Hop Partisi’nde ise dans coşkusu yaşandı.

MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel bir etkinlik programı düzenlendi. Sevgi Haftası etkinlikleri çerçevesinde 9-10 Şubat tarihleri arasında çocuklara özel ‘Seni Seviyorum’ pop up kart ve Konuşan Kalp Yapımı Atölyesi gerçekleşti. Uzman eğitmenler eşliğinde düzenlenen atölyeye katılan çocuklar, hayal güçlerini el sanatlarına aktarma fırsatı buldu. Sadece çocuklar için değil yetişkinler içinde bir çok atölyenin yapıldığı alışveriş merkezinde 14 Şubat Sevgililer Gününe özel Takı Atölyesi gerçekleştirildi. Dopdolu geçen hafta kapsamında sığınma evlerinde kalan kadınlara destek amacıyla başlatılan Cansuyu-Umut Heybeleri projesi kapsamında Keçe Anahtarlık Yapımı Atölyesi düzenlendi. Atölyeye katılanlar hem sevdikleri için anlamlı bir hediye yaparken hem de projeye destek oldular. 
 
Caz Korosu’ndan Müzik Ziyafeti 
Sevgililer Günü haftası kapsamında alışveriş merkezi içerisinde açık sahne konserleri gerçekleşti. Kent Meydanı’nda sahne alan MaviBahçe Caz Korosu, izleyicilerine tam bir müzik ziyafeti sundu. Soğuğa rağmen alanı dolduran İzmirliler, koronun şarkılarının eşlik etti. 14 Şubat akşamı düzenlenen Lindy Hop Partisi’nde ise dans coşkusu yaşandı. 
 
MAVİBAHÇE ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ
KARŞIYAKA İZMİR TÜRKİYE
+90 232 6000444
http://www.mavibahce.com.tr/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x