MaviBahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, açıldığı günden itibaren eğitime büyük destek veriyor. Son olarak Mavişehir Okulu karşısında bir anaokulu ve muhtarlık binası yaptırarak Karşıyaka Belediyesi’ne teslim etti.

Konuyla ilgili açıklama yapan MaviBahçe yatırımcısı Dr. Selami Özel, “MaviBahçe olarak; Hiç bir şey bize, ülkemize ve insanlığa katkı yapmak kadar gurur veremez" “eğitime her zaman, her fırsatta katkı sunacağız. Karşıyaka ve İzmir okullarıyla, üniversiteler ile ortak hedefler için işbirliği yapıp sinerji yaratacağız” dedi. Özel, “Biz İzmirli bir yatırım grubuyuz. Eşim Karşıyakalı. Dolayısıyla şehrimizin gelişmesi, hemşehrilerimizin daha iyi yaşam koşullarına ulaşması için gayret etmek bizim görevimiz” diye konuştu. 
 
120 Öğrenci Kapasiteli 
 
Anaokulu 8 adet derslik, 8 adet dinlenme odası,  1 adet büyük oyun odası, 1 adet yemekhane ve 6 adet idari ofisten oluşuyor.  Karşıyaka’nın Filizleri Projesi kapsamında yaptırılan, İzmir’in eğitim hayatına farklı ve yenilikçi bir vizyon katacak anaokulu  120 öğrenci kapasiteli..
 
MAVİBAHÇE ALIŞVERİŞ VE YAŞAM MERKEZİ
KARŞIYAKA İZMİR TÜRKİYE
+90 232 6000444
http://www.mavibahce.com.tr/
Perakende TV
Firma Haberleri

Arkadaşına Gönder

x